Коли закінчиться війна в Україні: передбачення екзорцистки

Коли закінчиться війна в Україні: передбачення екзорцистки

Війна в Україні / Фото: ТСН.ua

Ісіта Гая вважає, що на Росію чекає покарання.

Ченелерка, екзорцистка Ісіта Гая передбачає, що до кінця 2024 року активна фаза війни в Україні може закінчитися. Росію ж очікує покарання – їхні міста і далі йтимуть під воду.

Про це вона сказала на ютуб-каналі "Поговоримо".

Ісіта Гая прогнозує покращення ситуації в Україні через допомогу від інших держав. Вона наголосила, що зараз тривають важкі часи, проте вони вже закінчуються.

"Тобто я бачу, що така важка воєнна стадія має закінчитися 2024 року. Звісно, території, які були під гнобленням Росії, потребують більшої уваги та більшого часу. Але найважча ситуація має завершитися до кінця цього року. Найважча енергія має піти до кінця цього року", – сказала ченелерка.

Ісіта Гая зазначила, що перемога – це одна з можливостей закінчення війни. Проте можливі також і переговори.

"Важливо – це те, що українці мають більше не гинути. Люди мають припинити боятися, що прилетить бомба. Як це відбуватиметься – це неважливо", – сказала вона.

Вона зазначила, що 2024 рік – це не тільки "кармічний рік", а й рік Дракона. Вона додала, що цей рік асоціюється з водою, і зауважила, що такі катаклізми уже сталися в Росії.

"Ось ці підтоплення, масові підтоплення в різних країнах, регіонах, містах, вони свідчать, що фаза війни переходить до завершення", – сказала екзорцистка.

Вона наголосила, що підтоплення в РФ – це лише початок, далі буде ще гірше.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика – не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація доволі часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Нагадаємо, переможниця "Битви екстрасенсів", тарологиня Яна Пасинкова за допомогою карт Таро зробила передбачення стосовно "співпраці Росії та НАТО". Вона вважає, що йдуть таємні переговори.

Читайте також: 

Яким буде рік Дракона? Що очікувати у 2024 році? Астрологічний прогноз

Яким буде рік Дракона? Що очікувати у 2024 році? Астрологічний прогноз

Повʼязані теми:

Наступна публікація