Коли і де можливий контрнаступ ЗСУ: думка Жданова

Коли і де можливий контрнаступ ЗСУ: думка Жданова

Олег Жданов / Фото: ТСН.ua

Проведення мобілізації є необхідним.

ЗСУ можуть починати контрнаступ на окремому напрямку з прорубуванням коридору до Бердянська або Маріуполя. Проте для цього потрібно 2-3 місяці на підготовку, а також — озброєння, боєприпаси, авіація і ракетні війська.

Про це в коментарі сайту ТСН.ua сказав військовий експерт Олег Жданов.

За словами експерта, спочатку в нас не вистачало зброї, але тепер — особового складу.

"Нам сьогодні треба проводити мобілізацію. Це перспектива на осінь, не раніше. Влітку ми будемо отримувати техніку й озброєння. Цей величезний пакет на шість мільярдів, плюс ще два мільярди додатковий пакет", — зазначає Жданов.

Але під цю зброю, наголошує він, потрібен особовий склад. Якщо ми його назбираємо, тоді у нас є шанс восени отримати цілу низку бригад, які будуть вже підготовлені.

"Звісно, це буде 2-3 місяці на підготовку, плюс озброєння, боєприпаси, авіація і ракетні війська. Тоді ми можемо починати контрнаступ на окремому напрямку з прорубуванням коридору до Бердянська або Маріуполя. Але такий шанс у нас буде цілком імовірним”, — вважає військовий експерт.

Раніше президент України Володимир Зеленський розповів про перспективу нового контрнаступу українських військ. Вона є, проте спочатку потрібно стабілізувати фронт та зупинити наступ Росії.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація