Резніков пригадав, як Кравчук посилав росіян у Мінську і міг "толерантно врізати"

Автор
Юлія АбрамоваЮлія Абрамова
Дата публікації
Перегляди
7833
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Резніков пригадав, як Кравчук посилав росіян у Мінську і міг "толерантно врізати"

Міністр розповів про перемовини у Мінську.

Леонід Кравчук, який був президентом України після відновлення державної незалежності, міг "толерантно врізати" росіянам під час перемовин у Мінську щодо врегулювання ситуації на тимчасово окупованих територіях Луганської і Донецької областях. 

Про це розповів міністр оборони України Олексій Резніков.

"Я дуже добре пам’ятаю, як під час одного з засідань Борис Гризлов там в черговий раз з якоюсь промовою повчальною виступив, і Леонід Макарович не витримав, дипломатичний стиль трошки відклав в сторону і сказав: "Знаєте що? Я Вам хочу нагадати, Борисе В’ячеславовичу, що ми вже давно не в Радянському Союзі і давно вже не під Кремлем. Ми незалежна Україна. Тому не треба нам тут розказувати, що і як ми маємо робити." Леонід Макарович міг врізати. Так толерантно, але врізати. Потім, коли в нас вимикалися камери екрану на перерву, Леонід Макарович міг собі дозволити вийти і сказати: "А теперь, выражаясь высокой русской словестностью, пошли они…" і далі за руським кораблем. Отакий був Леонід Макарович – дуже легкий, дуже залучений в справу, неймовірно переживав", – пригадав міністр. 

Кравчук повідомив Резнікову про операцію на серці на останньому засіданні в Мінську.

"У мене була легенька оказія через родичів передавати йому привітання з одужанням, коли я знав, що він вже притомний, а коли відбулась агресія – від нього вже стали приходили привітання до мене тримати стрій і що все буде Україна. Він дуже переживав і передавав нам всім, щоб ми трималися і що ми точно переможемо", – додав він.

Як повідомлялося, об 11:00 в "Українському домі" на Європейській площі розпочалася церемонія прощання з Кравчуком.  На вході до "Українського дому" розмістили фото першого президента. Зустрічала Кравчука почесна варта. Труну, обгорнуту в синьо-жовтий прапор, заносили військові. Під час цього лунала "Мелодія ля-мінор" Мирослава Скорика.

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7833
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація