Стало відомо, скільки українців виїхали за кордон через війну

Дата публікації
Перегляди
11к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Стало відомо, скільки українців виїхали за кордон через війну

Фото: Getty Images

 Понад 1,2 мільйона громадян України вже зареєструвалися на тимчасовий захист у країнах ЄС.

Понад 6 млн 200 тис. українців були змушені тікати від війни за кордон. 

Про це заявила заступниця міністра внутрішніх справ України Мері Акопян, - пише департамент комунікації МВС України. 

За останніми даними, понад 6 млн 200 тисяч (6 223 821) українців тікали від війни, а понад 5 мільйонів (5 358 079)  переїхали до країн ЄС.  Найбільша кількість людей (3 357 984) переїхала до Польщі, і  щонайменше половина з них там і залишається.  Понад 1,2 мільйона громадян України вже зареєструвалися на тимчасовий захист у країнах ЄС», — повідомила заступниця міністра.

Це достатньо серйозне навантаження на європейські країни. До прикладу тільки у Чехії українці отримали 344 тис. віз для тимчасового проживання. Ця цифра співрозмірна трьом відсоткам населення Чеської Республіки.

Міністерство внутрішніх справ, співпрацюючи з європейськими інституціями постійно проводить аналіз і відстежує тенденції злочинів пов’язаних з торгівлею людьми. Особливо це стосується незахищених верств населення: людей з інвалідністю, ветеранів війни, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, людей похилого віку та пенсіонерів.

Мері Акопян наголосила, що через масові міграційні процеси існує високий ризик торгівлі людьми.  Громадяни України, які були змушені покинути країну внаслідок повномасштабного російського вторгнення, стикаються з ризиком стати жертвами торгівлі людьми. Насамперед є висока ймовірність втягування вимушених переселенців до злочинної діяльності чи трудової експлуатації.

Читайте також:

Чому насправді Польща виявила масштабну підтримку українським біженцям - "Нічна варта"

Чому насправді Польща виявила масштабну підтримку українським біженцям - "Нічна варта"

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація