У Чернівецькій області коронавірусом заразилися ще 60 людей

Дата публікації
Перегляди
2877
У Чернівецькій області коронавірусом заразилися ще 60 людей

Ілюстрація / Associated Press

Одужали від коронавірусу 19 осіб.

У Чернівецькій області станом на 28 квітня офіційно підтверджено 1489 випадків зараження новим коронавірусом COVID-19. За останню добу виявили ще 60 випадків, з яких 19 осіб одужали.

Про це під час відеозвернення повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

"Із цих 60 випадків 21 припадає на Чернівці, інші розподіляються по різних населених пунктах нашої області. На превеликий жаль, ця статистика поки що є такою, що ми повинні з вами бути дуже уважними та обережними", - сказав Осачук.

За його словами, із виявлених нових випадків, 19 буковинців сьогодні одужали від коронавірусу, вони двічі отримали негативні результати тестів. Таким чином, у Чернівецькій області від коронавірусу вже вилікувалися 98 осіб.

"Дуже приємно, що ще 19 людей одужали від коронавірусної хвороби і позначка тих, які одужали, сягає майже ста осіб. На сьогодні 98 буковинців одужали і можуть повернутися до звичного життя", - сказав посадовець.

Як розповів Осачук, у лікарнях області для хворих на коронавірус передбачено 2783 ліжка, наразі зайняте 501 ліжко.

Сергій Осачук про нову кількість випадків коронавірусу на Буковині

У Чернівецькій області сьогодні, 28 квітня, офіційно підтверджено ще 60 випадків зараження коронавірусом, із них 21 – у Чернівцях. Загальна чисельність інфікованих в області від першого встановленого випадку складає 1489 осіб. 19 буковинців сьогодні одужали від COVID-19, вони двічі отримали негативні результати тестів. Таким чином, у Чернівецькій області від коронавірусу вже вилікувалися 98 осіб. У лікарнях Буковини для хворих на коронавірус передбачено 2783 ліжок, наразі зайняте 501 ліжко. Благодійники передали обласній лікарні дезінфекційний тунель. Коли людина проходить крізь нього, на неї розпилюється спеціальний розчин, який вбиває бактерії та віруси. Тунелем можуть користуватися лікарі, пацієнти та відвідувачі медичного закладу.

Опубликовано Сергій Осачук Вторник, 28 апреля 2020 г.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Наступна публікація