Українці зможуть купувати квитки в театр через "Дію"

Українці зможуть купувати квитки в театр через "Дію"

Директор – художній керівник театру ім. Івана Франка Євген Нищук / Фото: УНІАН

Євген Нищук сподівається, що нова система дозволить глядачам купувати квитки онлайн без черг.

Українці можуть отримати можливість купувати квитки в театр через застосунок "Дія".

Про це повідомив генеральний директор і художній керівник Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка Євген Нищук в ефірі телеканалу “Київ24”.

"У мене є ідеї, я не буду приховувати, я веду вже перемовини з віцепрем’єр-міністром Михайлом Федоровим і з Міністерством цифрової трансформації щодо того, щоб ми проводили продаж квитків, зокрема через "Дію", – заявив Нищук.

За словами художнього керівника театру ім. Івана Франка, це дозволить глядачам купувати квитки онлайн без черг. Нищук сподівається, що нова система буде впроваджена найближчим часом.

"Мені б дійсно дуже хотілося, щоб цей попит і цей ажіотаж мав такі дуже прозорі, чіткі програмні процеси і зручності для наших глядачів улюблених, для того, щоб вони не просто стояли в черзі. Ну і ми живемо в 21-му столітті, дуже важливо дбати і про зручність для нашого улюбленого глядача", – підкреслив він.

"Ми на початку того тижня будемо проводити робочі зустрічі й будемо розуміти, наскільки швидко ми зможемо це втілити реально", – додав Нищук.

Переваги купівлі квитків через "Дію":

  • зручність: квитки можна буде купити онлайн у будь-який час і з будь-якого місця;
  • прозорість: система буде прозорою, що допоможе уникнути шахрайства;
  • економія часу: глядачам не потрібно буде стояти в чергах за квитками.

Нагадаємо, директором – художнім керівником театру ім. Івана Франка став Євген Нищук. Новий керівник заступив на посаду третього квітня.

Читайте провідні новини дня:

Повʼязані теми:

Наступна публікація