Вакциновані українські пенсіонери безкоштовно отримають смартфони – Зеленський

Вакциновані українські пенсіонери безкоштовно отримають смартфони – Зеленський

Фото: pixabay.com

Смартфони для літніх українців будуть безкоштовними.

Президент Володимир Зеленський заявив, що усі українці віком від 60 років отримають від держави безкоштовний смартфон і пільговий тариф.

Про це він заявив на "Дія.Саміті".

"Переваги цифрової держави мають бути доступні усім, незалежно від віку. Тож незабаром усі громадяни України старше 60 років отримають від держави безкоштовний, водночас якісний, сучасний, швидкий смартфон... Це – наша мрія, і це вже реальність. Це шлях до головної нашої мети – доступ до інтернету для всіх громадян України", – сказав президент.

Нову державну програму, попередньо, буде запущено у квітні 2022 року. Які моделі смартфонів роздадуть українцям – Зеленський не уточнив.

Своєю чергою, голова Мінцифри Михайло Федоров зазначив, що окрім смартфону, літні вакциновані українці отримають і пільговий тариф.

Нагадаємо, протягом лютого буде розширена програма "єПідтримка" для літніх людей: вони матимуть можливість сплатити за комунальні послуги "ковідною" тисячею.

Як повідомлялося, українці старше 60 років тепер можуть придбати медикаменти через програму "єПідтримка". Тисячу гривень для вакцинованих треба використати протягом чотирьох місяців від моменту отримання. Придбати медикаменти можна в аптеках, де є термінал для оплати, або ж замовити через Інтернет.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація