"Все кардинально зміниться": астроекспертка зробила прогноз щодо майбутнього України

Дата публікації
Перегляди
32к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Все кардинально зміниться": астроекспертка зробила прогноз щодо майбутнього України

Фото: Pexels

Таролог та екстрасенс Людмила Хомутовська прогнозує, що дещо пізніше перед українцями відкриється якась "страшна правда".

Астроекспертка зазначила, що Путін хоче перемоги, тому шукатиме шляхи, щоб вийти на переговори з Україною. 

Про це вона розповіла інтерв'ю YouTube-каналу TOP.

За словами Хомутовської, ці перемовини відбудуться пізніше, наразі до них ще далеко. Це станеться лише після того, як росіяни почнуть відступати.

Екстрасенска каже, що наразі на фронті ситуація важка для ЗСУ, однак випала карта фортуни, тож все кардинально зміниться. Для РФ ситуація на кривавому полі бою проти України "зависла". Головне завдання російських вояк сьогодні - не відступити.

Крім того, Хомутовська прогнозує, що ціни навіть після завершення війни в Україні зростатимуть. Держава сприятиме розвитку бізнесу, не залишаться осторонь й іноземні партнери країни.

Хомутовська переконана, що пізніше українцям відкриється якась "страшна правда", яку від нас приховували.

"Буде якась правда, яку від нас приховували. Це не зараз... Це стосуватиметься і війни, і державної зради, й фінансів", - припускає екстрасенска.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика – не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Нагадаємо, астрологиня Ольга Медвецька розповіла, що цього тижня будуть складнощі з реалізацією задуманих планів, виникнуть труднощі, які гальмують процес просування. Але з другої половини тижня легше буде йти до мети. Це стосується й справ на фронті.

Читайте також:

Україну намагаються дискредитувати – хто стоїть за брехливими заявами

Україну намагаються дискредитувати – хто стоїть за брехливими заявами

Повʼязані теми:

Наступна публікація