Місячний календар на липень: коли повня та молодик

Дата публікації
Перегляди
58к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Місячний календар на липень: коли повня та молодик

Фото: ТСН.ua

У липні повня зійде наприкінці місяця.

Образ Місяця широко використовується в культурі практично всіх народів світу. Він є символом таємничості, романтичності, кохання. Численним є випадки використання в міфології, фольклорі, побуті, художній літературі, музичному й образотворчому мистецтві, кіно, комп'ютерних іграх тощо, адже це світило супроводжує земля з давніх-давен. 

Місяць: астрономія

Місяць — єдиний природний супутник планети Земля. Другий за яскравістю об'єкт на земному небосхилі після Сонця і п'ятий за величиною супутник планет Сонячної системи. З давніх часів люди намагалися описати та пояснити рух Місяця, використовуючи дедалі точніші теорії.

Фази Місяця: які бувають

 • Молодик — фаза, коли Місяць перебуває між Землею і Сонцем. У цей час він невидимий для земного спостерігача.
 • Повня — фаза, коли Місяць перебуває в протилежній точці орбіти, і його освітлена Сонцем півкуля видима земному спостерігачеві повністю.
 • Проміжні фази — положення Місяця між молодиком і повнею, коли земний спостерігач бачить більшу або меншу частину освітленої півкулі, їх називають чвертями. 

Фази Місяця на липень 2021

 • Місяць, що спадає, —  від 1 до 9 липня 2021 року;
 • Молодик — 10 липня 2021 року;
 • Місяць, що зростає, — від 11 до 23 липня 2021 року; 
 • Повня — 24 червня;
 • Місяць, що спадає, — від 25 до 31 липня 2021 року.

Місячні фази у липні: що варто зробити та чого уникати

 • Молодик - це початок місячного циклу. Цей період ідеальний для дій та ритуалів, які направлені на нові починання. Грунт найбільш родючий під час молодика, бо з погляду езотерики вважається, що Місяць витягує воду з глибин Землі. Тому це найбільш слушний період для посіву насіння, - не лише у вашу садку, але й загалом у житті. Молодик - гарний час  відродження та свіжих ідей.
 • Місяць, що зростає: вважається, що у цей період Місяць допомагає зростати тому, що ми "посадили" у передній фазі. Він ніби підсилює те, що слід покращити у вашому житті та на чому слід сфокусуватися. Будь-які види самоудосконалення принесуть найкращий результат у цей період. Це гарний період, щоб прислухатися до своїх почуттів та відчуттів, розібратися у стосунках з іншими людьми.
 • Повня - це фаза, коли Земля перебуває між Місяцем і Сонцем. Вона об'єднує найсильніші енергії усіх фаз. Ефективно у цей період працювати з питаннями духовності, здоров'ям, успіхом, змінами, розвитком паранормальних властивостей, ухваленні рішень. 
 • Місяць, що спадає, - це період для того, щоб позбавитися того, що вам заважає та занурення в себе. В У цей час варто придивитися до свого життя і зрозуміти,  де ви зараз, де ви хочете бути, куди підете далі і як. 

Читайте також:

Новини світу: в NASA підготували для польоту на Місяць "мегаракету" заввишки 65 метрів

Новини світу: в NASA підготували для польоту на Місяць "мегаракету" заввишки 65 метрів

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
58к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація