Окупанти тиснуть на Часів Яр: тривожна стаття Associated Press

Окупанти тиснуть на Часів Яр: тривожна стаття Associated Press

ЗСУ тримають позиції біля Часового Яру / Ілюстративне фото / Фото: Генеральний штаб ЗСУ / Facebook

Російська армія намагається скористатися затримкою американської допомоги для отримання переваги в районі Часового Яру.

Постійні атаки росіян на позиції ЗСУ біля стратегічно важливого міста Часів Яр ускладнюють ротацію військ і постачання деяких вантажів.

Про це пише Associated Press з посиланням на українських військових, які захищають цю ділянку фронту.

До того ж постійні наземні атаки та обстріли не дають можливості перепочити бійцям, втомленим понад двома роками війни.

"Ми працюємо, можна сказати, без відпочинку. Тому двох однакових днів не буває. Ви завжди повинні бути готові працювати вдень і вночі", – розповів журналістам командир взводу Олександр (прізвище військового не розголошується з міркувань безпеки).

Автори статті зазначили, що російські окупаційні війська намагаються використовувати свою перевагу в чисельності особового складу і кількості зброї, доки Сили оборони України чекають на військову допомогу від Заходу. Але українські артилеристи в Часовому Ярі повідомили, що вже почали отримувати боєприпаси від США.

Видання нагадало, що збереження контролю над Часовим Яром має вирішальне значення для української оборони, але саме місто майже повністю зруйноване.

Нагадаємо, російські окупаційні війська продовжують активні наступальні дії в районі Часового Яру, однак їхні спроби призводять лише до втрат. У ЗСУ повідомили, що під час кожного штурму росіяни втрачають десятки солдатів.

Читайте також:

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація