Самостійний виїзд дитини з України: Центр протидії дезінформації спростував фейки

Дата публікації
Перегляди
1799
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Самостійний виїзд дитини з України: Центр протидії дезінформації спростував фейки

Самостійно виїздити за межі України дитина може з 16 років, проте необхідно враховувати законодавство тієї країни, куди вона прямує, там можуть бути свої вікові обмеження.

Центр протидії дезінформації спростував фейки щодо самостійного виїзду дитини з України.

Фейк

  • Моїй доньці 15 років, і вона хоче поїхати автобусом з однокласниками на море до Болгарії. Сказала, що може їхати без мене.

Самостійно виїздити за межі України дитина може від 16 років, проте необхідно враховувати законодавство тієї країни, до якої вона прямує, там можуть бути свої вікові обмеження.

Фейк

  • Моєму синові вже є 16. Він хоче поїхати з друзями до Варшави. Проблем не повинно бути.

У Польщі діти віком від 16 до 18 років вважаються такими, що перебувають без нагляду, і тому не мають права самостійно подорожувати країною – лише із законними представниками.

Фейк

  • Я та моя жінка не можемо поїхати до Іспанії з нашим 17-річним сином на змагання. Тепер він пропустить важливі змагання.

Батьки дитини можуть дати нотаріально завірене доручення на іншу особу, наприклад, тренера, який буде супроводжувати дитину у подорожі на спортивні змагання до іншої країни.

Нагадаємо, у Генштабі ЗСУ повідомили, що розробили Порядок надання дозволу українцям, які перебувають на військовому обліку у ТЦК та СП, на виїзд за межі місця проживання (місця перебування) від моменту оголошення мобілізації та у воєнний час.

Дивом вижила: як 7-річна дівчинка врятувалася під завалами

Дивом вижила: як 7-річна дівчинка врятувалася під завалами

Читайте також:

  

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація