Україна провела перемовини з ЄС щодо скасування абонплати за роумінг

Україна провела перемовини з ЄС щодо скасування абонплати за роумінг

Photo by Harrison Moore on Unsplash

Крім того, обговорили скасування великих комісій за грошові перекази в євро.

Україна провела перемовини з керівництвом ЄС щодо скасування плати за роумінг для своїх громадян. Крім того, йшлося про зменшення комісії за грошові перекази в євро між Україною та країнами-членами ЄС.

Про це прем’єр-міністр України Денис Шмигаль розповів в інтерв’ю державному телеканалу "ДОМ". 

Так, 30 листопада у Брюсселі відбулася зустріч очільників урядів країн "Асоційованого тріо" (Україна, Молдова, Грузія) та керівництва Європейського Союзу. 

Шмигаль розповів, що під час візиту країни-союзники спільно з ЄС обговорювали можливість скасування плати за роумінг для наших громадян та включення наших держав до "єдиного європейського платіжного простору, коли не потрібно буде платити величезні кошти за переказ євро між нашими країнами".

Прем’єр-міністр підкреслив, що для реалізації цих важливих для кожної людини ініціатив не потрібно чекати на інтеграцію України до Європейського Союзу.  

Нагадаємо, 12 жовтня Україна і Європейський Союз підписали угоду про єдиний авіаційний простір, відому як "авіаційний безвіз" або "відкрите небо" з ЄС. Це передбачає нові можливості в Україні для деяких лоукостерів, що збільшить кількість пасажирів через низьку ціну на авіабілети і значно сприятиме зростанню економіки України у сфері туризму.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація