"Відбір" пройшов: Путін розповів, що думає про Зеленського

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Відбір" пройшов: Путін розповів, що думає про Зеленського

Сайт президента України

Він назвав українського колегу непересічною особистістю.

Президент Росії Володимир Путін на пресконференції відповів на прохання охарактеризувати президента України Володимира Зеленського, з яким нещодавно у них відбулися переговори в рамках зустрічі "нормандської четвірки". На думку Путіна, якщо його український колега зміг отримати пост президента, то він непересічна особистість.

Про це Путін заявив на щорічній великій пресконференції 19 грудня.

Зокрема, чіткої відповіді щодо свого ставлення до Зеленського очільник Кремля не дав. Путін сказав, що вважає некоректним давати характеристики колегам. І цього він намагається уникати. При цьому, за словами російського президента, якщо Володимир Зеленський "пройшов відбір" (так він назвав президентські вибори - ред), то він є непересічною особистістю.

"Якщо ви звернули увагу, я навіть колишнім лідерам відповідних країн, які пішли зі своїх постів, ніколи характеристики не даю. Давайте давати характеристики історичним особистостям. Щодо сучасників якось язик не повертається. У когось є і переваги, є якісь мінуси. Але коли люди потрапляють на такі місця, це означає, що вони пройшли все-таки якийсь дуже серйозний відбір, це все люди непересічні, це як мінімум", - сказав Путін.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський розповів про свої враження від першої зустрічі з лідером країни-агресора. За словами українського президента, із Путіним складно домовлятись.  Однак, на думку Зеленського, діалог із РФ відновлено. "Я зрозумів, що у нас розпочався діалог, ми можемо домовлятися. Це буде не швидко, але це буде. У нас сильна позиція", - прокоментував Зеленський.

У Парижі 9 грудня відбулася зустріч лідерів Німеччини, Франції, України та Росії. Це - перший "нормандський саміт" з осені 2016 року.

Після прибуття Зеленського до Єлисейського палацу о 14:55 за місцевим часом (15:55 за Києвом), одразу розпочалася зустріч з президентом Франції Еммануелем Макроном, а після 16-ї - з канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель.

О 16:00 була запланована зустріч лідерів країн-учасниць "Нормандського формату", а на 18:45 – пресконференція чотирьох лідерів, однак зустріч "четвірки" розпочалася на дві з половиною години пізніше. Також відбулися перші перемовини віч-на-віч Зеленського та Путіна.

Зустрічі тривали майже до опівночі за Києвом, після чого лідери "нормандської четвірки" дали разом пресконференцію та оприлюднили спільну заяву

Володимир Зеленський під час спілкування з пресою назвав головною перемогою саміту в Парижі обмін полоненими до кінця року у форматі всіх на всіх, але визнав, що цього "замало". Сторони під час зустрічей також обговорили "газове питання", контроль кордону на Донбасі, а також домовились про наступний саміт протягом чотирьох місяців.  

Повну хронологію перемовин "нормандської четвірки" читайте за цим посиланням

Вперше після перемов у "нормандському форматі" відбудеться засідання ТКГ у Мінську

Вперше після перемов у "нормандському форматі" відбудеться засідання ТКГ у Мінську
Наступна публікація