Єрмак сподівається, що Україна невдовзі буде в НАТО

Єрмак сподівається, що Україна невдовзі буде в НАТО

Фото: УНІАН

Глава ОП вірить, що члени блоку підтримають Україну.

Голова Офісу президента України Андрій Єрмак сподівається, що країни НАТО якомога швидше дійдуть згоди в питанні вступу України до блоку.

Про це він розповів в інтерв'ю газеті la Repubblica.

Єрмак наголосив, що українці зараз знаходяться в небезпеці і їм необхідна допомога.

"Ми сподіваємося, що наші партнери якомога швидше дійдуть згоди щодо нашого приєднання до НАТО. Майбутнє України залежить від них", - заявив Єрмак.

За його словами, країна імплементувала необхідні стандарти "більшою мірою, ніж деякі нинішні члени НАТО". Україна очікує конкретних і активних дій з боку Альянсу.

Раніше заступник генерального секретаря Північноатлантичного альянсу Мірча Джоане заявив, що у НАТО наразі немає одностайного рішення  щодо надання Україні Плану дій про членство, але Альянс продовжує дотримуватися політики "відкритих дверей".

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський заявив, що питання зі вступом України в НАТО треба вирішувати негайно, якщо Альянс хоче бачити українську державу у своїх рядах, адже на кону безпека країни.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що на саміті НАТО, який відбудеться в червні нинішнього року, навряд чи ухвалять про надання Плану дій щодо членства для України.

Представник Білого дому заявив, що адміністрація США підтримує вступ України до НАТО

Представник Білого дому заявив, що адміністрація США підтримує вступ України до НАТО

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Єрмак очолив Офіс президента
Наступна публікація