"Кухар Путіна" Пригожин зізнався, що 2014-го створив ПВК "Вагнер"

Дата публікації
Перегляди
3097
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
"Кухар Путіна" Пригожин зізнався, що 2014-го створив ПВК "Вагнер"

Фото: Associated Press

Російський олігарх Євген Пригожин, засновник так званої ПВК "Вагнер", підтвердив свою причетність до створення компанії. 

За словами бізнесмена, якого ще й називають "кухарем" "фюрера", ПВК було створено 1 травня 2014 року. Тоді, заявив Пригожин, "розпочався геноцид російського населення Донбасу".

Про це йдеться у повідомленні компанії "Конкорд", що належить олігарху.

Пригожин розповів, що після анексії Росією Криму він почав їздити на полігони. Мовляв, саме там побачив, як люди за гроші наймають бійців для "захисту росіян". А тому олігарх вирішив для себе, що половина творців таких військових угруповань - "шахраї", бо відправляють найманців "голими-босими на реальну смерть". Тому й прийшов до такого рішення.

Олігарх пише, мовляв саме завдяки "вагнерівцям" "докорінно змінилася доля "ЛНР" та "ДНР".

Він називає найманців ПВК "хоробрими хлопцями, які вміли лише одне - воювати, захищати знедолених, стояти на смерть на боці добра та справедливості", а також героями, "які захищали сирійський народ, інші народи арабських країн, знедолених африканців та латиноамериканців".

Як повідомлялося, Євген Пригожин вербує російських ув'язнених в одній із мордовських колоній для війни в Україні. Максимальний вік, за словами Пригожина, умовний. Він натякає, що готовий брати хоч старих дідів, лиш би вони погодилися їхати "на м'ясо" до України.

Читайте також: 

Втеча окупантів з Херсона, "бавовна" з вагнерівцями у Попасній та ядерний шантаж

Втеча окупантів з Херсона, "бавовна" з вагнерівцями у Попасній та ядерний шантаж

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація