Туреччина відмовилась брати участь у навчаннях НАТО через Грецію: що трапилось

Туреччина відмовилась брати участь у навчаннях НАТО через Грецію: що трапилось

Фото: Associated Press

Туреччина відмовилася брати участь у навчаннях НАТО, які відбуватимуться у Греції.

Між країнами триває суперечка через морські та повітряні кордони. Афіни регулярно звинувачують Анкару в тому, що її військові літаки порушують повітряний простір країни. Натомість цього разу Туреччина звинуватила Грецію в тому, що країна змінили на свою користь розмежування повітряного простору.

Про це повідомляє турецький телеканал NTV.

Зазначається, що навчання "Зустріч з тигром" проводяться щороку у різних країнах, аби підкреслити солідарність країн-учасниць. Цьогоріч їх планують Провести в Греції від 9 до 20 травня.

Однак за інформацією турецьких ЗМІ, Греція підготувала технічний регламент, який необхідний для виконання всіма державами перед кожним навчанням. Проте Афіни внесли доповнення, які стосуються Туреччини, "спекулюючи на конфлікті між двома країнами".

Попри те, що командування турецьких ВПС вимагало змінити регламент, Греція не прийняла вимоги Туреччини. Внаслідок цього Анкара зрештою відмовилась від участі в навчаннях.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Туреччині вже знищили три морські міни, а протимінні кораблі-мисливці, гелікоптери, морські патрульні літаки та групи підводної оборони перебувають у бойовій готовності.

Туреччина готова кораблями вивезти поранених і вбитих маріупольців з Бердянська

Туреччина готова кораблями вивезти поранених і вбитих маріупольців з Бердянська

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація