У Пентагоні заявили про вирішальні місяці для України

Автор
Катерина КузнецоваКатерина Кузнецова
Дата публікації
Перегляди
17к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Пентагоні заявили про вирішальні місяці для України

Фото: Associated Press

У США концентрують усі зусилля на наданні Україні військових засобів "для захисту своїх кордонів та народу".

У Міністерстві оборони США вважають, що наступні кілька місяців можуть виявитися вирішальними для України у війні, розв'язаній Росією.

Про це заявила помічниця міністра оборони США у справах міжнародної безпеки Селеста Волландер на слуханнях у комітеті закордонних справ Сенату США.

"Те, що відбудеться протягом кількох наступних місяців, може виявитися вирішальним. І ми концентруємо увагу на наданні Україні військових засобів, які їй необхідні для захисту свого народу та території", - сказала Воландер.

Вона також наголосила, що уряд США не бачить будь-яких ознак, які могли б свідчити про перенаправлення американського озброєння за кордони України.

"Американський уряд не побачив достовірних свідчень будь-якого перенаправлення зброї, що надається Сполученими Штатами, за межі України", - запевнила Волландер.

Військова допомога США Україні

Нагадаємо, у середу, 25 січня, США оголосили про додатковий пакет військової допомоги Україні на 400 млн доларів. Окрім сучасних танків Abrams, туди увійшло й інше озброєння. Зокрема, вісім тактичних машин для відновлення обладнання, допоміжні транспортні засоби й обладнання та інше.

Перед цим президент США Джо Байден під час звернення анонсував передавання Україні 31 танка Abrams. За його словами, це рекомендував зробити міністр оборони Остін.

Стали відомі строки прибуття "Леопардів" та подарунків від Великої Британії та США

Стали відомі строки прибуття "Леопардів" та подарунків від Великої Британії та США

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація