У США випадково випустили з лікарні хворого на коронавірус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Спочатку тест виявив негативний результат.

В американському місті Сан-Дієго (Каліфорнія) евакуйованого з Китаю та зараженого коронавірусом громадянина випадково виписали з лікарні. Про це повідомляє CNN.

Пацієнт прибув до США минулого тижня на аеровокзал морської піхоти Мірамар рейсом Державного департаменту з китайського міста Ухань, де нині епіцентр розповсюдження небезпечного та смертельного вірусу. Вказаного пацієнта разом із трьома іншими госпіталізували через виявлення симптомів коронавірусу. Після первинного тесту у всіх чотирьох пацієнтів коронавірусу не виявили, а тому їх відпустили з лікарні і повернули на 14-денний карантин.

Сьогодні ж, 11 лютого, громадський центр здоров’я Сан-Дієго зробив повторний тест у вказаних чотирьох громадян, і в одного з них результат на коронавірус був позитивним.

Чоловіка повернули до лікарні для спостереження та ізоляції до тих пір, поки проба на коронавірус не буде негативною.

У США загалом 13 підтверджених випадків зараження корона вірусом. 11 з них – у людей, які нещодавно їздили до китайського міста Ухань. Ще два випадки зараження сталися через передачу вірусу від людини до людини.

У світі кількість померлих від наслідків коронавірусу вже склала 1013 осіб. 

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба вже отримала тимчасову назву NCP (Novel Coronavirus Pneumonia). Вона поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Схоже, джерелом спалаху є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 117 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції