За високі ціни на енергію та продовольство несе відповідальність виключно Путін - генсек НАТО

Дата публікації
Перегляди
1290
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
За високі ціни на енергію та продовольство несе відповідальність виключно Путін - генсек НАТО

Фото: Associated Press

За високі ціни на енергію і продовольство, спричинені війною в Україні, несе відповідальність президент Російської Федерації Володимир Путін.

Генеральний секретар Єнс Столтенберг наголосив, що ця війна - "жорстока та неспровокована агресією проти суверенної європейської країни – України".

Про це генсек заявив під час дискусії в рамках першого діалогу з кліматичних змін, що відбувся у форматі Громадського форуму НАТО під час Мадридського саміту організації.

"Всі виклики, які постають перед НАТО через війну в Україні, спричинені жорстокою агресивною війною президента Путіна проти суверенної та незалежної європейської держави. За її наслідки, що вражають глобальні ринки енергії та продуктів харчування, всю відповідальність несе президент Путін. Найпростіший шлях для вирішення всіх цих проблем для президента Путіна – це покласти край цій війні, вивести всі свої війська та припинити атакувати суверенну незалежну державу", - сказав Столтенберг.

Він особливо наголосив, що союзники по НАТО не створювали жодних перешкод для експорту зерна з України. Йдеться про санкції, запроваджені проти РФ за її агресію. За його словами, причина того, чому важко вивезти зерно та продовольство з України, - це війна РФ та блокада проти України.

Нагадаємо, Єнс Столтенберг під час NATO Public Forum, який відбувся напередодні саміту Альянсу в Мадриді 29-30 червня, заявив, що Захід зараз так активно допомагає вивезти з України зерно.

Нове озброєння та паливо від Європи: Україна має отримати допомогу від країн НАТО

Нове озброєння та паливо від Європи: Україна має отримати допомогу від країн НАТО

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація