Коронавірус в Україні: на карантині перебувають 145 військових

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

З підозрою на коронавірус перебувають 145 військових ЗСУ: COVID-19 не підтверджений.

На карантині через підозру на нову коронавірусну інфекцію перебувають 145 військових

Про це повідомив представник Збройних Сил України Сергій Моргун, пише 5 канал.

Зазначається, що у жодного армійця COVID-19 не підтверджений.

"Станом на 26 березня не зафіксовано випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19 серед нинішніх військовослужбовців Збройних Сил України. На ізоляції перебуває 145 осіб. Кількість особового складу, у яких закінчується термін ізоляції у найближчі п'ять діб, становить 48 осіб", – заявив Моргун.

Він також повідомив, що створений центр координації та взаємодії державних органів влади з військовим командуванням.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Відео Статистика зростає – вже 156 осіб в Україні інфіковані коронавірусом, 1 людина одужала

Кількість недужих на коронавірус зростає. За підрахунками ТСН, їх уже 156. Найбільше на Буковині - 42 і в столиці - 34. Троє нових київських хворих - це чоловіки, які повернулися з-за кордону. Більше про коронавірус в Україні

Статистика зростає – вже 156 осіб в Україні інфіковані коронавірусом, 1 людина одужала

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції