Вітчизняним хлібом можна отруїтися

Технологічний процес випікання хліба часто порушують маленькі приватні. Роблять це задля економії.

Люди скаржаться на біль в животі після споживання булок та неякісний вигляд хліба, купленого в магазинах. Дуже часто склад хлібини залишається таємницею для покупця.

Виробництво хліба в Україні не ліцензується. Його може пекти будь-хто і будь-де. Скільки в державі приватних пекарень, і скільки хліба випікається в супермаркетах – не знає ніхто. Поки що під контролем держава тримає великі хлібозаводи.

Крім зовнішнього контролю за якістю хліба, на державному підприємстві - є ще три сходинки внутрішнього. Перевіряють спочатку борошно, тоді тісто, а вже насамкінець – готовий продукт.

Аби довше зберігався – фахівці радять покласти в холодне місце.

На заводі хліб печуть за класичною технологією - 6 годин бродить тісто на батон, 16-ть - на український хліб. Для дрібного виробництва – занадто енергозатратний процес.

У батонах та хлібі використовують і стабілізатори, і ферментні додатки, і синтетичні розпушувачі. Їх надмірне вживання – руйнує імунітет і може викликати алергію. Державний стандарт дозволяє штучні домішки – але скільки їх у продукції маленьких пекарень - перевірити майже неможливо.

Якщо якість не задовольняє – варто писати в управління прав споживачів. На цих підставах фахівці сформують чорний список несумлінних виробників. Десятки скарг – призведуть до судового позову – і тоді українці без остраху будуть їсти хліб.

А от про те, який хліб ми їмо, дивіться у відео ТСН-Варти.

Читайте також:

Екологічно чисті продукти в Україні купити неможливо

Віднині всі продукти повинні мати маркування ГМО

У магазині продають продукти із запахом хімволокна (відео)

ВідеоНеправильний хліб

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: