Місячний календар на червень: коли повня та молодик

Місячний календар на червень: коли повня та молодик

Фото: ТСН.ua

У червні повня зійде наприкінці місяця.

Місяць привертав увагу людей з доісторичних часів. 

Місяць: астрономія

Це другий за яскравістю об'єкт на небосхилі після Сонця. Оскільки Місяць обертається навколо Землі з періодом близько місяця, кут між Землею, Місяцем і Сонцем змінюється; ми спостерігаємо це явище як цикл місячних фаз.

Період між послідовними новими місяцями становить 29,5 днів (709 годин). З давніх часів люди намагалися описати і пояснити рух Місяця, використовуючи дедалі точніші теорії.

Виділяють низку фаз Місяця. 

Місяць: які бувають фази 

 1. Молодик — фаза, коли Місяць перебуває між Землею і Сонцем. У цей час він невидимий для земного спостерігача.
 2. Повня — фаза, коли Місяць перебуває в протилежній точці орбіти, і його освітлена Сонцем півкуля видима земному спостерігачеві повністю.
 3. Проміжні фази — положення Місяця між молодиком і повнею, коли земний спостерігач бачить більшу або меншу частину освітленої півкулі, їх називають чвертями. 
Фото: ТСН.ua

Фази Місяця на червень 2021

 • Місяць, що спадає, — 1 по 9 червня 2021 року;
 • Молодик — 10 червня 2021 року;
 • Місяць, що зростає, — від 11 до 24 червня 2021 року; 
 • Повня — 25 червня;
 • Місяць, що спадає, — від 26 до 30 червня 2021 року.

Місячні фази у червні: що варто зробити та чого уникати

 1. Молодик - це стадія "насіння". Уявіть собі насіння, яке очікує моменту, щоб прорости з землі. Цей період темного місяця, коли світила не видно на небі, чудово підходить для нових починань, внутрішнього творення та ворожіння. Мінус молодика полягає в тому, що ця фаза триває досить недовго - лише один-два дні, тому важливо не проґавити цей час. 
 2. Місяць, що зростає - ця фаза вказує на рух вперед та накопичення енергії. Цей період ідеально підходить для ритуалів, які направлені на ріст та зміцнення добробуту. Місяць росте з появою нового місячного серпика і до повні, тому у вас є чимало часу, щоб діяти.
 3. Повня вважається піковим максимумом енергії місячного циклу і це позитивний універсальний момент, щоб наповнити енергією щось, що зроблене вами. Традиційно вважається, що повня триває близько трьох днів з погляду енергетичного потоку, а не дати. Власне йдеться про час, коли неозброєним оком місяць має вигляд круглого. 
 4. Місяць, що спадає - у цей період місяць, який зменшується, означає й зменшення енергії. Також це період підготовки до зцілення та умиротворення. Під час місяць, що зменшується, добре готуватися до ривка у наступний період.

Читайте також:

Новини світу: відразу у кількох країнах світу на небі зафільмували видовищний Супермісяць

Новини світу: відразу у кількох країнах світу на небі зафільмували видовищний Супермісяць

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація