Щоб зберегти владу, путінський режим іде на ізоляцію РФ - Арестович

Щоб зберегти владу, путінський режим іде на ізоляцію РФ - Арестович

Алексей Арестович

Радник Офісу президента підкреслив, що Росія для світу стала проблемою, і ядерний, енергетичний та продовольчий шантаж не минуться просто так.

Щоб зберегти владу, путінський режим іде на ізоляцію РФ.

Про це повідомив радник Офісу президента Олексій Арестович на своєму telegram-каналі.

"Царю у Росії програні війни не прощають. Для Путіна та його оточення програти війну – позбутися усього, зокрема життя та нажитого статку", - зазначив він.

Арестович наголосив, що для позбавлення суспільства від протестного активу добре слугує мобілізація, яка не посилить російську армію для перемог в Україні, але можна видавити активних і недурних росіян за межі країни. "А активних та дурних росіян - мобілізувати чи лякати мобілізацією", - додав він.

Радник Офісу президента переконаний, що ставка на ізоляцію дозволить тримати у страху населення від зовнішнього ворога та проводити репресії.

"Підриви "потоків" свідчать про повний хаос в ухваленні рішень або про обрив зв'язків із Заходом. Але й на Сході путінський режим втратив союзників. Саміт ШОС (Шанхайської організації співробітництва – ред.) це яскраво продемонстрував", - уточнив він.

Арестович підкреслив, що Росія для світу стала проблемою.

"Ядерний, енергетичний та продовольчий шантаж не минуться просто так", - підсумував він.

Нагадаємо, раніше президент США Джо Байден попередив Путіна про те, що застосування зброї масового ураження в Україні матиме для Росії серйозні наслідки, і закликав не робити цього.

Кордон під контролем: бійці ТрО готові затримувати диверсантів із Білорусі

Кордон під контролем: бійці ТрО готові затримувати диверсантів із Білорусі

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація