Незрячі люди зможуть керувати автомобілем

У США успішно проведені випробування системи, що дозволить сліпим людям керувати авто.

Перші випробування системи, що дозволяє сліпим людям керувати автомобілем, проведені у Вірджинському технологічному інституті в США. Виявилося, що в рамках випробувань незрячі водії успішно керували баггі по трасі з перешкодами.

 Було вирішено ряд досить складних проблем, перш ніж незряча людина змогла успішно керувати машиною. Для визначення відстані до перешкод автомобіль додатково обладнали лазерами, а також унікальною системою передачі інформації.

 Сліпий водій здатний своєчасно повертати кермо, натискати педалі гальма і газу, тобто проробляти ті ж дії, що й зрячий. При цьому він отримує інформацію у вигляді голосових та звукових команд, а також за допомогою вібрації.

Наступною метою розробників стане перехід на електродвигун. Справа в тому, що вібрація, створювана двигуном внутрішнього згоряння, знижує можливості лазерної системи по скануванню місцевості. До того ж, електромобіль безпечний для навколишнього середовища, однак у нашому випадку це скоріше приємне доповнення до основних можливостей автомобіля для сліпих.

Читайте також:

Відкрився перший порно-сайт для сліпих

Вийшла енциклопедія сексу для незрячих

Вчені розгадали таємницю фараона Тутанхамона

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: