Єрмак зустрівся з Нуланд, яка прибула до України з візитом

Автор
Ірина Лаб'якІрина Лаб'як
Дата публікації
Перегляди
1489
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Єрмак зустрівся з Нуланд, яка прибула до України з візитом

Фото: Офіс президента України

Нуланд заявила, що українці борються сьогодні не лише за свою свободу, а й за демократичні цінності.

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак у Києві провів зустріч із заступницею держсекретаря США з політичних питань Вікторією Нуланд та пані надзвичайним і повноважним послом Сполучених Штатів в Україні Бріджит Брінк. 

Андрій Єрмак подякував Вікторії Нуланд за візит в Україну.

"Хоч Київ зараз майже без освітлення, ви зможете особисто побачити реальну ситуацію й переконатися, що українці залишаються мужніми, не покидають свої міста, продовжують боротися. Ви глибоко обізнані із ситуацією в Україні. Всі знають, як сильно ви підтримуєте нашу країну", – сказав керівник Офісу глави держави.

Він висловив подяку США, президенту Джозефу Байдену та його адміністрації, зокрема Державному департаменту, а також обом палатам Конгресу та обом партіям за підтримку. 

"Перемога України, у якій ми впевнені, буде нашою спільною перемогою", – наголосив Андрій Єрмак.

Як зазначив керівник Офісу глави держави, сьогодні спостерігається історичне єднання не лише всередині України – багато країн у світі об’єдналися навколо допомоги нашій державі.

"Зараз ми бачимо, як багато країн демонструють надзвичайно сильну позицію. Україна отримує як військову допомогу, так і політичну – на рівні держав та міжнародних організацій", – сказав Андрій Єрмак. 

Вікторія Нуланд зі свого боку зауважила: "Ми бачимо, що українці й далі борються. Ви боретеся сьогодні не лише за свою свободу, а й за демократичні цінності. Це має величезне значення".

Нагадаємо, раніше під час Київського безпекового форуму Нуланд повідомила, що Байден звернувся до Конгресу з проханням виділити додатковий пакет допомоги Україні в розмірі 37 млрд дол.

Україна буде в ЄС: члени союзу швидко зроблять наступні кроки - Урмас Пает

Україна буде в ЄС: члени союзу швидко зроблять наступні кроки - Урмас Пает

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1489
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація