Зеленський назвав "обов'язковий елемент руху" до миру для Донбасу

Дата публікації
Перегляди
6358
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зеленський назвав "обов'язковий елемент руху" до миру для Донбасу

Фото: Офіс президента України

Президент підтримує проведення зустріч лідерів "нормандської четвірки".

Президент України Володимир Зеленський позитивно оцінив факт зустрічі політичних радників лідерів країн – учасниць "нормандського формату", її конструктивний характер, а також намір продовжити змістовні переговори за два тижні в Берліні.

Про це інформує пресслужба глави держави.

"Для нашої держави перший пріоритет на сьогодні – це досягнення стабільної та безумовної тиші на Донбасі. Режим припинення вогню має бути гарантований, надійний, і саме на цій основі можуть бути зроблені наступні кроки", – наголосив Зеленський.

Як вказується, режим припинення вогню повинен дотримуватись на Донбасі не залежно від розбіжностей сторін у трактуванні "Мінських угод". За словами Зеленського, обов'язковим елементом руху до миру на Донбасі через виконання "Мінських домовленостей" є активізація роботи "нормандського формату".

"Обов'язковим елементом руху до чесного й стабільного миру для Донбасу через виконання Мінських домовленостей вважаємо активізацію роботи нормандського формату і на рівні лідерів відповідних країн з організацією їхньої зустрічі найближчим часом", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, 26 січня в Парижі відбулася зустріч політичних радників лідерів країн – учасниць "нормандського формату". Переговори тривали понад вісім годин.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Радники "нормандської четвірки" домовилися про наступну зустріч | Новини світу

Радники "нормандської четвірки" домовилися про наступну зустріч | Новини світу
Наступна публікація