Коханка Берлусконі стала зіркою Віденського балу

На австрійському державному телебаченні, яке транслювало бал, режисерам та коментаторам дали інструкції ігнорувати Рубі.

 Танцівниця з Марокко Каріма ель-Маруге на прізвисько Рубі, яка стала відомою у зв'язку зі скандалом навколо прем'єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі, звернула на себе пильну увагу під час знаменитого Віденського Оперного балу.

Нагадаємо, за даними італійських слідчих, Каріма ель-Маруге, будучи неповнолітньою, брала участь у вечірках на віллі Берлусконі . Прем'єр заперечує будь-які звинувачення на свою адресу і заявляє, що ніколи не мав сексуальних стосунків з цією дівчиною.

Як повідомляється, дівчину запросив на бал 78-річний австрійський будівельний магнат Ріхард Лугнер, якого в місцевих ЗМІ вже охрестили "віденським Берлусконі".

На австрійському державному телебаченні, яке транслювало бал, режисерам та коментаторам дали інструкції ігнорувати Рубі, проте це викликало великий протест з боку журналістів, які вважали участь коханки Берлусконі на балу австрійської аристократії великим новинним приводом.

Цікавість до ель-Маруге також була підігріта тим фактом, що Рубі не вміє танцювати вальс.

"Я не можу вальсувати. Я можу виконувати тільки танець живота", - заявила дівчина репортерам перед балом.

Після прибуття на бал Рубі була оточена численними папараці, а під час телетрансляції її участь неодноразово згадувалося коментаторами.

Як відомо, у квітні Берлусконі постане перед судом у справі про причетність до підліткової проституції та зловживанні службовим становищем з метою приховування цього злочину. Незважаючи на те, що ель-Маруге визнала факт отримання грошей в кінці однієї з вечірок у Берлусконі, вона також заперечує, що це була плата за секс.

Читайте також:

Сильвіо Берлусконі нарощував своїм коханкам груди, губи і сідниці

Берлусконі не збирається у відставку через секс-скандал

Берлусконі розважався з повіями, поки в нього гостював Путін

ВідеоКоханка Берлусконі стала зіркою Віденського балу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: