Топ країн, де найбільше інфікованих коронавірусом: США та Європа у лідерах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Де найбільше хворих на коронавірус у світі.

Коронавірусна інфекція продовжує ширитися країнами Європи та вже активно "працює" у Сполучених Штатах. Ось топ-10 країн, де наразі є найбільше активних випадків хвороби.

На 26 березня лідером є США - 67063 випадків коронавірусної інфекції.

Слідом йде Італія - 57521. У цій країні найвища смертність у світі через цю небезпечну хворобу.

Потім Іспанія - 40501, вона друга за смертністю.

У Німеччині також фіксують багато випадків коронавірусу - 33570.

Франція не відстає - 20002.

У Ірані наразі є 15315 хворих на коронавірус. У цій країні на початку пандемії заявляли, що вірус несправжній та не несе загрози.

Швейцарія зафіксувала 10613 хворих.

Вірус дістався і Великої Британії - 8929. Вчора стало відомо, що захворів син Королеви Єлизавети ІІ, принц Чарльз.

У Південній Кореї 4966 хворих на коронавірусну інфекцію.

Тим часом у Китаї, звідки поширився вірус, епідемія пішла на спад - 3947 активних випадків хвороби.

Нагадаємо, спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції