Російські ДРГ атакують на півночі: яку тактику використовують та якими групами діють

Російські ДРГ атакують на півночі: яку тактику використовують та якими групами діють

Російські диверсанти на Сумщині у прицілі тепловізора

За словами речника ДПСУ, неодноразово стикаючись з диверсійними групами, українські військові зазначали, що дії ворога були доволі професійними.

Російські диверсійно-розвідувальні групи продовжують тероризувати прикордонні області Чернігівщини, Сумщини та Харківщини.

Як діють ворожі ДРГ, розповів в ефірі телемарафону речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

За його словами, російські ДРГ – це підготовлені групи, які складаються з професіоналів, що знають свою "справу". Неодноразово стикаючись з диверсійними групами, українські військові зазначали, що їхні дії були доволі професійними.

"І ворог, власне, й намагається застосовувати саме підготовлених осіб для того, щоб і викривати місця розташування наших захисників, і також намагатися завдавати удару саме діями ворожих диверсійних груп... Це може бути п’ять або більше осіб, або навіть групи більші. І інколи вони ділилися під час своїх дій на менші групи для того, щоб оточити наших хлопців з різних боків", – каже Андрій Демченко.

Нагадаємо, 15 квітня повідомлялося, що на Сумщині українські прикордонники відбили напад російської ДРГ. Аналогічний інцидент стався 1 квітня.

В січні на Сумщині російська ДРГ жорстоко вбила двох цивільних - брата й сестру.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація