Складено рейтинг найдорожчих вулиць світу

Найдорожчою вулицею Європи визнана Банхофштрассе в Цюріху, а перше місце у світовому рейтингу займає П'ята авеню в Нью-Йорку.

Експерти швейцарської компанії Location Group провели нове дослідження, в якому порівняли орендні ставки на різних вулицях світу.

Згідно з представленою доповіддю за результатами дослідження, найдорожчою вулицею Європи визнана Банхофштрассе в Цюріху, яка в світовому рейтингу найдорожчих вулиць зайняла тільки третє місце, оскільки вартість оренди квадратного метра торговельного приміщення в рік досягає 10,3 тис. франків (11 тис. дол.).

Перше місце у світовому рейтингу займає П'ята авеню в Нью-Йорку, де вартість оренди квадратного метра складає 24,2 тис. дол., друге - гонконгська Козуей-Бей (20,8 тис. дол.).

Четверте місце займає токійська Гіндза (10,4 тис. дол.), а на п'ятому місці лондонська Нью-Бонд-стріт з вартістю оренди в 10 тис. дол.

Раніше в подібних рейтингах Банхофштрассе ніколи не займала лідируючих позицій. Так, наприклад, в листопадовому дослідженні Cushman & Wakefield Банхофштрассе дісталося лише сьоме місце світового рейтингу з показником 7,5 тис. дол. за квадратний метр. Тоді вулиця в Цюріху не змогла випередити П'яту авеню, Гіндзо, Козуей-Бей, Нью-Бонд-стріт, Єлисейські Поля і міланську Монтенаполеоне. Аналогічні позиції у Банхофштрассе з показником 7,8 тис. дол. були і в червневому рейтингу компанії Colliers International.

На думку експертів, складно уявити, що за такий короткий час Банхофштрассе змогла подорожчати настільки, що обігнала за цим показником і паризькі Єлисейські Поля, і лондонську Нью-Бонд-стріт. Так, наприклад, згідно з останнім рейтингом Colliers International, Цюріх перебуває на третьому місці за розміром орендних ставок на торговельні площі, поступаючись Парижу і Лондону.

Найдорожчими торговими вулицями, якщо порівнювати європейські ринки, досі залишаються Нью-Бонд-стріт у Лондоні та Єлисейські Поля в Парижі. Їм трохи поступаються за ціною торгові вулиці Рима (Віа Кондотті), Мілана (Монтенаполеоне) і Цюріха (Банхофштрассе). Остання відома тим, що там містяться найвідоміші і дорогі годинникові та ювелірні бренди. Але різкого зростання ставок оренди в сегменті street retail не спостерігали у Цюріху.

Експерти вважають, що корекція ставок оренди на цих ринках в 2010 році була незначною, і позиції Швейцарії у рейтингу найдорожчих торговельних коридорів Європи не зазнали серйозних змін. Банхофштрассе поступається за ціною оренди в Лондоні і Парижі.

Як повідомляється, за останні десять років вартість оренди торгових площ на цюріхській Банхофштрассе подвоїлася.

Відзначимо, що найдорожчим містом у світі за вартістю житла визнано Гонконг.

Читайте також:

Складено рейтинг найдорожчих квартир Києва

Найдорожчий в світі будинок

ТОП-5 найдорожчих шкідливих звичок українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: