Лукашенко заявив, що Білорусь буде воювати з Росією проти України

Лукашенко заявив, що Білорусь буде воювати з Росією проти України

Фото: Associated Press

Лукашенко стверджує, що якщо буде загострення, зокрема, на Донбасі, Білорусь осторонь не залишиться.

Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не залишиться осторонь у разі загострення конфлікту на Донбасі, і висловив підтримку РФ.

Про це повідомило білоруське державне агентство БЕЛТА.

"Вони чудово розуміють: якщо вони знову розв'яжуть війну на Донбасі або десь на кордоні з Росією, Білорусь осторонь не залишиться. І ясно, на чиєму боці буде Білорусь. Вони це розуміють, тож почали посилювати свій північний, білорусько-український кордон", - сказав Лукашенко.

З його слів, "жодних фактів причин" для укріплення кордону начебто наразі немає. Водночас, він стверджує, що, мовляв, західні країни використовують кризу з мігрантами, щоб стримувати білоруську армію у разі нападу РФ.

Мігрантська криза є елементом гібридної війни Росії — дипломат

"Вони, напевно, переживають, що у нас став меншим потік мігрантів, бо використовували цих людей (ми це вже бачимо) для того, щоб вирішити свої внутрішні проблеми та тримати нас у напрузі", - додав Лукашенко.

Нагадаємо, Росія продовжує стягувати свої війська до українського кордону. Там уже сконцентровано майже 100 тисяч російських військових. За прогнозами, РФ готується напасти на Україну наприкінці січня або на початку лютого 2022 року. 

Як повідомлялося, США поділилися з європейськими союзниками розвідувальними даними, зокрема мапами, які показують нарощування російських військ і артилерії для підготовки до швидкого, широкомасштабного прориву до України з кількох місць

Міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що в разі атаки з боку Росії Україна призве близько 200 тис. резервістів.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber

"Коли Росія каже, що захищає власні кордони - це дуже небезпечно": Зеленський про ситуацію на Сході

"Коли Росія каже, що захищає власні кордони - це дуже небезпечно": Зеленський про ситуацію на Сході

Повʼязані теми:

Наступна публікація