Гарбуз — король осені

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чому цей яскравий овоч обов'язково має бути на столі під час осінньо-зимового періоду.

Гарбуз — король осені. Саме так називають цей диво-овоч.

гарбуз, осінь
Pexels

Жовто-помаранчеві сорти гарбуза за вмістом бета-каротину стоять на одному рівні з морквою. Бета-каротин, перетворюючись в організмі на вітамін А, не лише підтримує на належному рівні зір і імунні реакції, але є і найкращим природним антиоксидантом, який захищає організм від агресивної дії довкілля. А найголовніше — пригнічує процеси перетворення клітин на злоякісні, тобто є профілактикою раку.

Гарбуз — один з чемпіонів серед овочів за кількістю заліза. Крім того, в ньому міститься немало солей міді і фосфору, які також сприятливо впливають на кровотворення. Тому страви з гарбуза — унікальний засіб для попередження залізодефіцитної анемії.

Сукупність біологічно активних речовин, що містяться в гарбузі, сприяє виведенню холестерину з організму і покращує водно-сольовий обмін, тому гарбуз — відмінний помічник для безперебійної і нічим не обтяженої роботи серця.

Гарбуз — багатий на пектинові речовини, які покращують функцію кишківника під час закрепах. Щоб не було проблем із травленням, доповніть своє звичне меню гарніром з печеного або вареного гарбуза.

гарбуз
Pexels

Насіння гарбуза містять цинк і кукурбитацін, які корисні для кожного чоловіка і важливі для підлітків, оскільки беруть активу участь в процесі статевого дозрівання.

Також насіння гарбуза вважається відмінним протиглистним засобом.

А які чудові виходять з гарбуза каші, запіканки, оладки, супи, млинці, вареники та багато інших страв!

Останній аргумент на користь гарбуза — його помаранчевий колір, який піднімає настрій, а маски і мордочки з гарбуза викликають посмішку.

Отож, особливо важливо в осінньо-зимовий період ввести гарбуз в наше здорове харчування.

Оригінал

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції