"Територія позитиву": формула щастя та успіху

Долю не очікують, її створюють. Герої спецпроекту "Територія позитиву" поділилися власними рецептами успішності в житті.

Люди, які чогось добилися в житті, можуть підписатися під висловом письменника Ричарда Баха: "Будь-яка ваша мрія дається вам із силами її реалізувати. Головне - не забувати: для того, щоб дійти - потрібно йти".

Студентом Ігор Шевченко жив з батьками на Борщагівці – вп'ятьох у двокімнатній квартирі. Потім закінчив вуз та почав реалізовувати своє майбутнє. Зі своїм товаришем він створив юридичну фірму і за 10 років вона стала однією з найбільших в Україні.

"Я уявляв, як би в мене це було, в якому офісі, як би в мене працювали люди, з якими б клієнтами я працював і все це я потім реалізував у житті, воно так і було", - розповідає Ігор.

Він впевнений: якщо в людини є руки, ноги, якщо людина здорова, то в неї вже є все для того, щоб мати успіх у цьому житті.

Свої мрії, плани та бажання варто записувати. Писати обов'язково потрібно у теперішньому часі. Себто не я буду, а я є. І в жодному разі не вживати заперечення не. Замість, наприклад, я не хворію, краще записати я здоровий.

Бізнесмен Володимир Чеповий "позитивник зі стажем". За його плечима – кілька медіахолдингів і велика щаслива родина. Він знає у чому секрет.

"Розпочни з себе, зміни себе і ти здивуєшся, як зміниться світ", - ділиться він своїм девізом.

Володимир заробляв мільйони, потім їх втрачав і знову починав все спочатку. Каже, гроші це добре, але одних їх замало. У чому сенс життя? Яка формула щастя? 7 років пошуків і гіпотетичні відповіді – у нього в комп'ютері.

"Для вас, Человеки, смысл жизни на Земле заключается только в одном : как можно чаще быть по-настоящему счастливыми. Формула Счастья – это Вера, Надежда, Любов", - цитує він власний роман "Перехрестя".

Доля - це не справа випадку, а результат вибору. Долю не очікують, її створюють. Більше про "формулу щастя" дізнайтеся з відео ТСН.

Читайте також:

"Територія позитиву" - допомога мріям стати реальністю

У ТСН стартував новий спецпроект "Територія позитиву"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: