Потап напише гімн для київського "Динамо"

Потап напише гімн для київського "Динамо"

Потап виявив бажання написати гімн для київського "Динамо", який допомагатиме клубу йти до перемог.

Український співак Потап виявив бажання написати гімн для футбольного клубу "Динамо" Київ.

"Я готовий написати свіжий хітовий гімн для київського футбольного клубу "Динамо". Я як киянин вболіваю за цю команду і з радістю створив би для неї пісню, яка б допомагала клубу йти до перемог", - зазначив Потап.

Зазначимо, що раніше з-під пера Потапа з'явився музичний гімн для БК "Донецьк".

Свою таку несподівану, але дуже приємну симпатію до донецького клубу суворий репер пояснив так: "Баскетбол завжди був моїм найбільш улюбленим видом спорту. Я сам добре граю, знаю всі клуби НБА та Європи, а також поіменно багатьох гравців, чітко розбираюся в правилах. Більш того, я ж спортсмен у минулому, колись сам грав і навіть думав про професійну кар'єру баскетболіста!

Одного разу я з дружиною був на баскетболі в Америці, в Нью-Джерсі, і мене дуже "прикололи" американські музичні вставки, які надавали грі якість справжнього шоу. Мені захотілося зробити щось на такому ж рівні. А оскільки ми одна з найпопулярніших груп саме східного регіону України, то "заводну" композицію по типу тих, які звучать на найбільш успішних баскетбольних майданчиках світу, вирішили написати саме для БК "Донецьк". Упевнені, що ця пісня буде заводити трибуни і вести команду до перемог! До того ж, всі спортивні гімни вже давно застаріли і поржавіли. Вони нудні, незрозумілі і мені дуже не подобаються. Ми ж нове покоління, ми маємо потребу в нових піснях, в новій якості спортивних ігор, в нових гравців, у новій і більш сучасного життя команд", - вважає Потап.

Читайте також:

Потап і Настя Каменських стали довіреними особами Тимошенко

Улюблена білявка Потапа зіграє проти нього в "Я люблю Україну"

Потап обматюкав Настю Каменських та розповів про її соски

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів