Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За бій з Сосновським Кличко отримає 20 мільйонів доларів

Віталій Кличко отримає за бій з поляком Альбертом Сосновським близько 20 мільйонів доларів.

За даними статистичного центру теле-і радіомовлення, чемпіон світу з боксу у надважкій вазі за версією WBC Віталій Кличко заробить за бій з поляком Альбертом Сосновським близько 20 мільйонів доларів.

Основний дохід складе продаж трансляцій на офіційному сайті українських братів-боксерів, де перегляд поєдинку буде проводитися за системою Pay-per-view (заплати і дивись). Вартість перегляду для однієї людини складе 19,95 доларів.

"Кличко дуже популярний не тільки на території України або Росії, але і в багатьох країнах зарубіжжя, - розповів фахівець статистичного центру. - За нашими оцінками, подивитися трансляцію саме на офіційному сайті може зібратися близько мільйона людей, головне, щоб сервер витримав таке навантаження. Зараз вже навіть у країнах СНД готові платити за видовище. У великих містах люди готові віддавати свої гроші. Таким чином, тільки з трансляції на своєму сайті Віталій може заробити близько 20 мільйонів".

Додамо, що технологія прямих трансляцій на сайті братів Кличків була введена перед боєм Володимира з Еді Чемберсом. Тоді подивитися поєдинок зібралося близько 200 тис. чоловік.

У свою чергу Віталій може розраховувати на значно більшу аудиторію, адже він є чемпіоном за найпрестижнішою з версій.

Крім того, глядач, що розуміється на боксі, дивитиметься кожен бій Кличка-старшого як останній, адже йому вже 38 років, і кар'єра професійного боксера підходить до кінця.

Читайте також:

Полякам не покажуть, як Кличко битиме Сосновського

IBF дозволила Кличку-молодшому битися з Хеєм

Сосновськи розповів про підготовку до бою з Кличком

Залиште свій коментар

Вибір редакції