Вчитель знімав дитяче live-порно у таборі прихованими камерами

У Росії вихователь дитячого табору з багаторічним досвідом знімав порно на території установи, а знімки викладав в інтернет.

У Самарській області (Росія) старший вихователь дитячого табору знімав порно з малолітніми дитьми на приховані камери, а потім викладав знімки в інтернет.

За даними слідства, 33-річний чоловік, педагог з багаторічним стажем, знімав на камеру оголених хлопчиків семи-десяти років, а потім викладав фотографії на одному з порносайтів.

Як повідомили у поліції, чоловік, який працював старшим викладачем дитячого оздоровчого табору "Росія", встановив приховані камери у туалетах і спальнях табору. Діти, яких він фотографував, нічого не підозрювали.

Зйомку збочинець вів і у себе вдома: запрошував хлопчиків на квартиру, фотографував, платив невеликі гроші. В основному, це були діти з малозабезпечених сімей.

За одну табірну зміну вихователь робив близько 100 фотографій. В інтернеті він обмінювався знімками з такими ж любителями дитячої порнографії. На даний момент слідство з'ясовує їх особистості.

В результаті обшуку в квартирі педагога було вилучено близько 15 тисяч фотографій з дитячою порнографією, вирізок з газет з напівоголеними дітьми, тематична література.

Як заявила дружина підозрюваного, яка працює в цьому ж таборі психологом, про захоплення чоловіка вона нічого не знала. Те ж говорить і директор установи - за її словами, адміністрація не була поінформована про те, чим в стінах табору займається старший вихователь.

Відносно підозрюваного порушено кримінальну справу, максимальне покарання за якою - десять років позбавлення волі.

Читайте також:

США висунули звинувачення 72 особам, що причетні до розповсюдження дитячого порно

Викладач кримського вузу постачав хлопчиків для втіх туристам

В Одесі троє росіян знімали порно у режимі он-лайн

Лікаря засудили до 14 довічних термінів за зґвалтування сотні дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: