Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У святковій двогодинній програмі взяло участь 2500 волонтерів, а також понад 500 артистів з усього світу.

Відкриття Олімпійського
ukraine2012.gov.ua
НСК "Олімпійський" відкрито
8 жовтня 2011 року відбулося довгоочікуване відкриття головної арени України - Національного спорткомплексу "Олімпійський".

На урочистій церемонії зібралося 58 тисяч гостей з усіх куточків України і світу.

На відкритті "Олімпійського" сталася пожежа

В параді пройшли легенди спорту і юніори футбольних клубів української Прем'єр-ліги.

Пізніше з вітальним словом до українців звернувся Президент України Віктор Янукович. Пан Президент і відкрив стадіон.

Як будувався НСК "Олімпійський" (відео)

Згодом для гостей церемонії заспівали три найбільші зірки української естради -  Гайтана, Таїсія Повалій, Ані Лорак.

Завершилась церемонія 40-хвилинним виступом всесвітньо відомої співачки Шакіри та піротехнічним шоу.

Ключові цифри реконструкції НСК "Олімпійський"

Відзначимо, що у святковій двогодинній програмі взяло участь 2500 волонтерів, а також понад 500 артистів з усього світу.

У першій частині свята була показана масштабна театралізована постановка на тему історії України, в якій взяло участь понад дві тисячі людей. Епічна частина вистави просякнута українськими символами, орнаментами, історичними декораціями.

Тут глядачі побачили засновників Києва – Кия, Щека і Хорива та їх сестру Либідь. Побачили часи хрещення Київської Русі, драматичний період воєн, де українські герої захищали країну від триголового чуда-юда.

Під час церемонії каскадери з’являлися прямо з даху "Олімпійського". Крім того, танцювальні постановки колективів Вірського та Верьовки, учасники шоу Майданс і понад дві тисячі волонтерів показали вражаючі фігури на полі.

Родзинка шоу – візуальні проекції, під час яких футбольне поле НСК перетворилося на велетенський екран, на який проектувався відеоряд. Глядачі побачили документальний міні-фільм про історію стадіону, і виставу, в якій були задіяні каскадери і акробати зі світовими іменами. Було показано історію нашої країни, її становлення і розвиток.

Відзначимо, що у святі була задіяна інтернаціональна команда артистів – з України, Росії, Німеччини, Польщі, Бельгії, Італії.

Як зазначили організатори, за підтримкою у виконанні надскладних частин сценарію організатори зверталися навіть до спеціалістів в Голівуді, але там запросили надто великий гонорар - 1 млн дол.

Тому для реалізації унікального проекту зібрали найкращих фахівців з усього світу. На відкритті виступили поляки з барабанним номером, де діаметр барабанів сягає чотирьох метрів. Бельгійська фірма допомогла підвісами, німці допомогли  у світлових ефектах.

Дві відомі італійські шоу-групи Фесті та Сонікс показали висотні номери і шоу з літаючими людьми над стадіоном.

Оригінальним було і музичне оформлення шоу, яке готувалось як спільний проект України та Франції. Над музичною частиною працювали найкращі композитори і аранжувальники, у всіх композиціях прописувались живі інструменти.

Зазначимо, що не обійшлося на відкритті без казусів. О 19:45 напівгола активістка жіночого руху FEMEN вибігла на поле, але стюарди швидко схопили її і вивели за руки за межі поля.

А о 20.10 під час феєрверку загорівся елемент декорації. Одна з ракет потрапила в конструкцію під дахом стадіону, де розміщені освітлювальні прилади. Через 15 хвилин вдалося загасити пожежу.

Ось таким було відкриття головної арени Євро-2012.

Читайте також:

Ключові цифри реконструкції НСК "Олімпійський"

Як будувався НСК "Олімпійський" (відео)

Платіні у захваті від підготовки України до Євро-2012: браво, Україна!

Відео Урочисте відкриття НСК "Олімпійський"

Залиште свій коментар

Вибір редакції