13-річний "хлопчик-Мауглі" здичавів в міській квартирі за живих батьків

Після смерті бабусі батьки 13-річного хлопчика почали вживати алкоголь і перестали жити цивілізовано, а дитину зачинили у квартирі на три роки.

Син Барсукових
Комсомольская правда
13-річний хлопчик здичавів в міській квартирі при живих батьках
У Нижньому Новгороді влада виявила здичавілого 13-річного хлопчика, який росте в родині батьків-алкоголіків. Він вкритий синцями і шрамами, майже не говорить, їсть фрукти зі шкіркою і не пам'ятає, коли останній раз був у душі.

Подружжя Барсукова не працює, промишляють збиранням на смітниках і п'ють. 25 лютого один із сусідів випадково заглянув в квартиру Барсукових і побачив здичавілу дитину, зацьковану і брудну.

"Він більше на дикого звіра схожий, - повідомила старша по будинку Юлія Бржезінська. - Коли йому сусіди принесли банан, Женя його прямо зі шкіркою почав їсти". Вона також повідомила, що голова хлопчика була повна вошей.

Сусіди одразу викликали швидку. Лікарі знайшли безліч синців і шрамів на тілі дитини. Крім слова "так", сказати він нічого не міг. Важко було повірити й у те, що Євгену 13 років. Виглядає він на шість-сім років.

За словами деяких сусідів, Володимир Барсуков погрожував, що заб'є сина до смерті. Батьки хлопчика опустилися після смерті його бабусі.

Виявилося, ще рік тому Барсукови жили цілком цивілізовано. Батько сімейства щодня ходив на роботу, хлопчик - у школу-інтернат (він відвідував там клас для дітей з помірною відсталістю). Бабуся Євгенія, мати Любов Барсукових, підтримувала в родині порядок.

Бабуся Ганна Павлівна була трудівницею тилу, розповіла сусідка. Правда, ображали її Барсукови, але вона особливо не скаржилася. А минулого року вона померла. Три дні труп бабусі в квартирі лежав, не могли поховати. Її дочка говорила, що грошей немає і паспорт втратили.

Коли бабуся померла, батьки відразу почали пити. Три дні хлопчик ходив навколо тіла покійної і напівживих від випитого батьків. Коли трупний запах відчувався вже на сходах біля квартири, сусіди зібралися і звернулися на телебачення. Ганну Павлівну вдалося поховати. Але з тих пір батьки хлопчика не працюють, а Євген не ходить до школи.

Восени Євгенія перестали випускати назовні. (За даними газети "Московський комсомолець", хлопчик не залишав квартири протягом трьох років). В даний час Євген страждає важким ступенем розумової відсталості, яка посилюється денними епілептичними нападами.

Він міг читати і писати, - каже старша по дому, - а тепер розучився. Мені за нього страшно було: батьки нап'ються, заснуть, а в нього епілептичний припадок трапиться. І ніхто не допоможе.

Хто повинен був допомогти дитині, зараз з'ясовує прокуратура. Зокрема, варто розібратися, чому органи опіки та піклування не виконували своїх обов'язків по нагляду за дитиною і чому вчителі школи-інтернату не заявили про пропажу хлопчика зі школи.

У відношенні посадових осіб органів опіки проводиться перевірка, - повідомили в прокуратурі Сормовського району. - Також ми перевіряємо на ознаки злочину за недбалість працівників відділу у справах неповнолітніх та вчителів школи-інтернату. Відносно батьків хлопчика порушено кримінальну справу про неналежне виконання батьківських обов'язків.

Вчителі школи-інтернату не дають коментарі журналістам. Але, як відзначають останні, коментарі тепер доведеться давати прокуратурі. "Чому не заявили про те, що дитина ходить з синцями на обличчі і живе в умовах антисанітарії з батьками-алкоголіками?".

"Батьки свої обов'язки з виховання та утримання сина не виконували, хлопчика не годували і не одягали, не стежили за станом його здоров'я, не займалися його розвитком і навчанням", - розповіли в обласному управлінні СКП РФ. "Розпорядженням адміністрації Сормовського району Нижнього Новгорода прийнято рішення про забрання хлопчика з сім'ї та поміщення його в лікарню", - повідомили також у слідчих органах.

Читайте також:

На Хмельниччині мати змусила 13-річну доньку сексуально задовольняти вітчима

Через страх перед глобальним потеплінням батьки застрелили себе і дітей

На Дніпропетровщині чоловік підірвав себе гранатою через сварку в родині

Чоловік після чергової сварки задушив дружину на очах у дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: