Батько заразив 11-місячного сина СНІДом, щоб не платити аліменти

Фахівець з переливання крові інфікував свого маленького сина ВІЛ, щоб той помер, і він міг більше не сплачувати аліменти. Але хлопчик, якого він прирік на смерть, дивом вижив.

На долю британця Бррайана Джексона випало страшне випробування. Його батько, Брайан Стюарт, цілеспрямовано заразив його СНІДом, щоб після смерті дитини уникнути сплати аліментів.

Це сталося в 1992 році, коли батьки 11-місячного малюка були на межі розлучення.

Брайан Стюарт, фахівець з переливання крові, неодноразово казав знайомим, що його розлючує необхідність платити аліменти на сина. Коли малюка госпіталізували з нападом астми, чоловік пробрався до його палати та інфікував його ВІЛ, скориставшись голкою із зараженою кров'ю.

Тим самим, як вважають лікарі, він прирік малюка на вірну загибель.

Пізніше мати з подивом побачила, що колись веселий і рухливий Бррайан став млявим і хворобливим. Вона негайно відвела дитину до лікаря. Хлопчика ретельно обстежили, але нічого не могли знайти. Тоді було вирішено "про всяк випадок" зробити аналіз на ВІЛ. Позитивний результат шокував рідних дитини.

Враховуючи те, що його батько під час сварки любив пригрозити опонентам СНІДом, підозра одразу впала на нього. У 1998 році його визнали винним у нападі першого ступеня і засудили до довічного ув'язнення. "Коли Бог нарешті забере вас, ви будете вічно горіти в пеклі. Я в цьому впевнений", - сказав тоді суддя.

У 1996 році Бррайану Джексону поставили діагноз СНІД. Лікарі вважали, що хлопчик проживе не більше п'яти місяців: якщо хвороба не вб'є Бррайна, він загине від високотоксичних ліків.

Бррайан пив близько 23 таблеток на день і отримував три ін'єкції (від яких він частково оглух). Щоб дистанціюватися від батька, який підписав йому смертний вирок, Бррайан додав у своє ім'я ще одну букву "р".

Однак хвороба відступила. Ось уже два роки як вірус в крові Бррайана не виявляється. Зараз Бррайан п'є всього по три таблетки на день, і раз на три місяці відвідує лікаря. Йому 19 років і у нього є кохана дівчина.

Читайте також:

18-річна дівчина раптово померла після першого поцілунку

Створено генетичні ліки проти СНІДу: вірус припиняє розмножуватися

Медики вперше вилікували хворого на СНІД

У Петербурзі затримали українця-"вампіра", який протикав шиї дівчатам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: