Дівчина зарізала вітчима, бо він "зазіхав на її свободу"

У Новокузнецьку 16-річна дівчина розправилася з вітчимом прямо на очах своєї матері, молодшої сестри і братика.

У Новокузнецьку, що в Росії, дівчинка схопила кухонний ніж і з розгону встромила його в груди вітчиму, бо він "зазіхав на її свободу".

Христина жила з мамою, вітчимом та їхніми двома дітьми, тобто своїми молодшими сестрою і братом. У свої 16 років дівчина мила квартиру, прала і готувала. Відпочивати на дачу батьки її з собою не брали і гуляти не пускали.

Коли одного разу батьки зібралися на дачу, а Христину вирішили залишити вдома прибирати, дівчина прийшла в лють. Вона схопила кухонний ніж і з розгону встромила його в груди вітчиму. Чоловік помер через декілька хвилин.

За словами слідчих, це був конфлікт батьків і дітей. Дівчинка була незадоволена тим, що вітчим змушував її прибирати. А ще постійно пив і бив її, і матір. Але це все зі слів підлітка, доказів поки ніяких.

За словами слідчого, дівчинка часто тікала з дому до подружки. Ось і напередодні вбивства це повторилося.

"Вона каже, що їй набридли всі ці конфлікти. І вона вирішила: "Або я, або він". Спочатку вона думала наїстися таблеток, але потім передумала. Але це все тільки з її слів", - заявив слідчий.

Зараз дівчина знаходиться під підпискою про невиїзд і живе в рідного батька. А мати навіть відмовилася бути її представником (за законом, кримінальні справи стосовно неповнолітніх ведуться з обов'язковою участю їхніх батьків, які й представляють їхні інтереси).

Мати дівчини не розуміє, звідки в її дочки стільки жорстокості і ненависті до вітчима. Адже він її з двох років виховував, і ніколи не ділив дітей на своїх і чужих.

У свою чергу дівчина каже, що вбила з помсти.

"Я просто злопам'ятна. Ось він мене побив півроку тому, через два місяці я йому помстилася. Я його завжди ненавиділа. Він зазіхав на мою свободу. Провину свою визнаю, але не жалкую", - каже дівчина.

Зараз у цій справі триває слідство.

Тесть зарізав зятя на дні народженні дочки

Батько застрелив з рушниці синів, які заступилися за матір

Чоловік застрелив двох людей через суперечку про нерухомість

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: