Студенти продавали душу "Ордену диявола" після ритуальних зґвалтувань

У Росії на лаву підсудних потрапили засновники секти "Благородний орден диявола", які пропагували сексуальні оргії та триденні "алкогольні марафони".

У Мордовії розпочався суд над двома юнаками, які заснували сатанинську секту Nobilis Ordo Diaboli ("Благородний орден диявола") і впродовж шести років залучали до свого культу послідовників.

Члени ордена пропагували п'янки і сексуальні оргії, вдавалися до "ритуальних" зґвалтувань, причому часто їхніми жертвами ставали неповнолітні. Щоб стати членом сатанинського товариства, треба було дати розписку за продаж душі головному "жерцю", взяти участь у "сексуальній практиці" та витримати триденний "алкогольний марафон".

Як з'ясували слідчі, "Благородний орден диявола" був створений ще в 2003 році Олександром Казаковим, який приїхав до Саранська з Білорусі для навчання в Мордовському державному університеті імені Обручева, та уродженцем Мордовії Денисом Даньшиним. Діяльність секти була припинена правоохоронцями лише у січні 2009 року.

Тепер 24-річному Казакову и 23-річному Даньшину пред’явлені звинувачення у насильстві, зґвалтуваннях, статевих стосунках з неповнолітніми, розпусті, спонуканні інших громадян до протиправних дій.

За даними прокуратури, вони залучали до своєї організації молодь з Поволжя і центральних регіонів Росії, причому сектантами ставали в основному молоді люди з благополучних забезпечених сімей, багато з яких вчилися в престижних вузах.

Казаков володів лідерськими якості і досить легко підпорядковував собі молодих людей. Як правило, він та його підручні шукали кандидатів серед студентів і старшокласників. Часто нових сатаністів вербували через інтернет. На різних форумах підбиралися відповідні кандидати - підлітки, які цікавляться окультизмом.

В ордені сформувалася атмосфера жорсткої ієрархії і дисципліни. Існувала навіть своя інквізиція, якою керував Денис Даньшин як найближчий помічник Казакова. Тих, хто намагався не послухатися наказів "жерця" або сумнівався в якихось обрядах, жорстоко били.

Влітку свої ритуали сатаністи проводили на кладовищах, а взимку та восени винаймали приватний будинок, де періодично влаштовували свої "чорні меси" в чорних балахонах, при свічках, з черепами тварин і клятвами.

Цікаво, що послідовників, які брали участь в диких оргіях, лідери агітували йти на роботу в силові відомства, щоб просувати свій культ. Один з сатаністів навіть намагався стати співробітником правоохоронних органів, проте його схильності були виявлені під час тестування.

Нагадаємо, нещодавно у Ярославській області Росії було завершено розслідування кримінальної справи про жорстоке групове ритуальне вбивство. Троє молодих людей створили "клан Сатани". Щоб вступити в нього, кандидат мав принести в жертву кішку, собаку або іншу тварину. Але пізніше сатаніти дійшли висновку, що в жертву потрібно приносити не тварин, а людей. У ніч з 28 на 29 червня вісім членів клану скоїли ритуальне вбивство чотирьох підлітків і поглумилися над тілами своїх жертв.

Читайте також:

"Сатаністи" за ритуалом вбивали дітей і з'їдали їх органи

В Ізраїлі заарештовано голову секти, який тримав у рабстві 32 дружини і 100 дітей

Ритуальне вбивство у Харкові. Студент став жертвою сатанистів

Багатодітна мати-"свідок Єгови" вбила 4-річного сина за неслухняність

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: