Батько використав Facebook, щоб зґвалтувати власну доньку

"Поганий татко" надсилав своїй доньці повідомлення через Інтернет, в яких розповідав про велику насолоду інцесту.

У Пенсільванії заарештували збоченця, який надсилав непристойні пропозиції через соціальну мережу Facebook своїй власній донці.

Джон Форхенд, який обрав собі мережевий псевдонім Bad Daddy (у перекладі з англійської "Поганий татко"), відправляв дівчинці повідомлення сексуального характеру та запрошував її зустрітися з ним.

"Не у всіх батьків і доньок вистачає сміливості та вдачі, щоб спробувати ці задоволення", - йшлося в одному з його листів.

Чоловік жив окремо від дочки, тому міг і не знати, що намагається спокусити власну дитину. Утім, точної інформації щодо цього немає.

Шокована дівчинка повідомила про листування матері, а та у свою чергу одразу звернулася до поліції. Незабаром Форхенда затримали. В його будинку правоохоронці виявили апаратуру для фото- і відеозйомок, штатив, комп'ютери, носії інформації і нерозпечатану пачку презервативів. Протягом тижня були затримані четверо його спільників.

Чоловік постав перед судом одразу за декількома пунктами звинувачення, а через деякий час був випущений під заставу у 400 тисяч доларів.

"Збоченці знають, що коли стає прохолодно, діти проводять все більше і більше часу за комп'ютером. При цьому багато підлітків сидять вдома на самоті", - пояснив головний прокурор штату Пенсільванія Том Корбетт.

Він наголосив, що відповідальність за безпеку підлітків лежить тільки на батьках, тому вони зобов'язані зберігати пильність і постійно контролювати, чим займаються їхні діти за комп'ютером.

Читайте також:

Американка розшукала покинутого 10 років тому сина і зґвалтувала його

Секретар райкому Компартії ґвалтував хлопчиків у турпоходах

Вчителька 17 років ґвалтувала семирічних дітей у громадських туалетах

Жінка вбила чоловіка, від якого завагітніла їхня спільна донька

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: