Кастинг за кордоном

СБУ в Криму затримало директора одного з місцевих модельних агентств, яке незаконно вивозило за кордон і експлуатувало кримчанок, у тому числі й неповнолітніх. Стосовно директора порушено справу

Співробітники Головного управління Служби безпеки України (СБУ) в Криму спільно з міліцією розкрили протиправну діяльність угрупування, представники якого незаконно вивозили за кордон і експлуатували молодих кримчанок, у тому числі і неповнолітніх.

Злочинний бізнес засновано директором одного з місцевих модельних агентств, в якому навчалися дівчата від 14 років, щоб брати участь в кастингах і демонстраціях мод за кордоном, повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на прес-центр СБУ.

12-ти дівчатам було запропоновано кастинг в Туреччині нібито для майбутніх вигідних контрактів, проте за кордоном виявилось, що дівчата повинні загравати з відвідувачами барів і ресторанів, щоб ті витратили якомога більше грошей. Половина зароблених грошей надходило в дирекцію агентства.

Спільно з правоохоронними органами Туреччини ГУ СБУ в Криму вдалося повернути українок на батьківщину.

Відносно директора модельного агентства і її спільників порушена кримінальна справа, продовжуються пошуки потерпілих від злочинної діяльності групи зловмисників.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: