На Буковині мати заморила голодом одномісячну дитину

У Чернівецькій області, поки батьки безпробудно пили, від недоїдання померла одномісячна дитина. У хлопчика залишився брат-близнюк.

У селі Колінківці Хотинського району Чернівецької області на початку вересня у неблагополучній сім'ї від недоїдання померла одномісячна дитина.

Як повідомила заступник начальника служби у справах дітей Хотинської райдержадміністрації Інна Алфіренко, хлопчик був із близнят. Мати померлої дитини звернулася до медиків по допомогу лише тоді, коли немовля вже перебувало у комі. Лікарі повідомили, що батьки зловживали спиртним.

За словами Алфіренко, ні сільська рада, ні односельчани своєчасно не сповістили про цей випадок її службу. Про смерть хлопчика службі у справах дітей повідомила обласна дитяча лікарня. Медики встановили причину смерті хлопчика – "білково-енергетична недостатність".

Наразі мати з іншою дитиною-близнюком перебуває на лікуванні в обласній дитячій клінічній лікарні №2.

Справу про смерть немовляти передано до Хотинської районної та Чернівецької обласної прокуратур.

За словами прокурора Хотинського району Василя Гінгуляка, наразі прокуратура здійснює дослідчу перевірку події. За її результатами буде ухвалено рішення про порушення кримінальної справи.

Читайте також:

У 20-річної мами на Донеччині від голоду померло немовля

Сектанти заморили голодом немовля, вимагаючи від нього казати "амінь"

На Донеччині жінка забила до смерті прийомну 5-річну доньку

На Кіровоградщині релігійні батьки в піст заморили голодом немовля

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: