"Дніпропетровських маніяків" засудили до довічного ув'язнення

"Дніпропетровських маніяків" визнали винними. Двох присуджено до довічного ув'язнення, третій отримав 9 років.

Судова колегія Дніпропетровського апеляційного суду винесла вирок 20-річним Ігореві Супрунюку та Віктору Саєнку, визнаним винними у вбивстві 21 людини, і засудила їх до довічного ув`язнення.

Суд довів, що зловмисники протягом 2007 року спільно убили на території Дніпропетровської області 18 людей – жінок, підлітків, людей похилого віку.

Судовим слідством також доведено, що Супрунюк ще трьох людей убив сам. Крім того, обоє зловмисники визнані винними у розбійних нападах та жорстокому поводженні з тваринами.

Третього спільника названих зловмисників – Олександра Ганжу – визнано винним у розбійних нападах на людей і засуджено до дев`яти років позбавлення волі.

Судова колегія кваліфікувала Супрунюка та Саєнка "як серійних убивць", основним мотивом яких було агресивне прагнення самоствердитися будь-якою ціною та перебороти власний страх. Доказом до такого мотиву скоєння злочинів є фотографії та відео сцен убивства на мобільних телефонах. Файли з цими сценами слідство вилучило в персональних комп`ютерах серійних вбивць.

Суд оголосив, що вироки можуть бути оскаржені у Верховному суді України через апеляційний суд Дніпропетровської області протягом місяця.

Процес тривав більше півроку. Вирок налічує кілька сотень сторінок. Попередньо Олександрі Ганжі обвинувачення вимагало  найменше  - 12-ть років за ґратами. З огляду на жорстокість скоєних злочинів та ті відео і фото матеріали, які демонстрували у суді, процес був закритим. Відео було зроблене на мобільні телефони, де злочинці позують на фоні жертв. На ньому також зафіксовані допити жертв.

Раніше повідомлялося, що  адвокати і батьки хлопців, що отримали найвищу міру покарання, готові оскаржувати будь-який вирок, адже стоять на тому, що їхні діти не скоювали тих злочинів, які їм приписують. 

Читайте також:
“Дніпропетровським маніякам” зачитують вирок
"Дніпропетровські маніяки" не впізнають себе на відео
Розпочався суд над підлітками, які скоїли 21 вбивство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: