Міліція врятувала дівчинку-мауглі. Її брата загризли собаки

Шестирічну дівчинку виховували дворові собаки, а її бабуся посеред купи пляшок переконувала, що "дитя щасливе".

У Хабаровському краї міліціонери знайшли дівчинку-Мауглі. Дитяти виявили не в лісі, а в одному з приватних будинків міста Вяземське. Дівчинку розмістили в центрі реабілітації.

Інспектори у справах неповнолітніх жахнулися, коли побачили, в яких умовах вона зростала. Виховували маля дворові собаки, в свої шість років Вероніка не вміє розмовляти. За висновком фахівців, її розвиток зупинився на рівні півторарічної дитини.

Коли дитя забирали з сім'ї, в будинку лишилися тільки порожні пляшки, гори недопалків і бабуся Вероніки, яка намагалася переконати інспекторів, що у дівчинки є все для щасливого дитинства.

Два роки тому в цьому дворі сталася трагедія: собаки на смерть загризли молодшого брата Вероніки.

На думку психолога центру реабілітації, "інтелектуально дитина ще не втрачена". Це означає, що відхилення в розвитку можна виправити. Зі здоров'ям у дівчинки-"мауглі" теж все гаразд – це підтвердили медики. Зараз з нею посилено займаються логопед і психолог.

Дівчинка навчилася їсти ложкою, спати в ліжку, а не в будці. На те, щоб навчити її розмовляти, піде не один місяць.

Нагадаємо, в червні у Читі було порушено кримінальну справу щодо батьків дівчинки-"мауглі" Наталі Михайлової, яка, живучи з родичами, до п'яти років так і не навчилася говорити, а її "вихованням" займалися домашні тварини – коти і собаки.

У своєму віці Наташа вміє лише гавкати і нявкати. Від недбайливих батьків дівчинку врятували сусіди, що поскаржилися на умови проживання дитини в міліцію.

Відносно матери і батька дівчинки розпочато кримінальну справу за статтями 156 КК РФ "Невиконання обов'язків з виховання неповнолітнього", повідомили в прес-службі прокуратури Забайкальського краю. Батькам загрожує позбавлення волі на строк до трьох років.

Читайте також:

В Черкасах матір натягнула на голову немовляти пакет і викинула на пляжі

Багатодітна молдаванка продала дитину за один долар

В США мешкає 16-літня дівчинка розміром з 4-місячну дитину

Дворічний китайський хлопчик викурює по пачці цигарок на день

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: