Паралізований педофіл 7 років ґвалтував власних дітей

Кілька років тому педофіла розбив параліч, який спровокував у нього гіперсексуальність.

У Свердловській області міліція затримала багатодітного чоловіка, який ґвалтував власних доньок. Кілька років тому педофіла розбив параліч, який спровокував у нього гіперсексуальність.

Про злочини стало відомо після того, як до шкільного психолога звернулася одна з дівчат - 14-річна Свєта. Педагог тут же звернулася в міліцію.

Слідство встановило, що 38-річний Владислав М. ґвалтував дочок протягом семи років. Старшій дівчинці, Олені, було всього 10 років, коли її зґвалтував батько. Зґвалтування тривали не один рік. Потім підросла середня Свєта, потім молодша Настя, і тато переключився на них.

"Шість років тому батько дівчат переніс інсульт, після чого залишився частково паралізованим - у нього погано працюють ліва рука і нога, - розповів заступник керівника Режевського міжрайонного слідчого відділу Денис Подойников. - Один з наслідків цієї хвороби - гіперсексуальність".

Мати дівчат зізналася, що здогадувалася, що чоловік домагається дівчат, але звернутися в міліцію боялася.

"Я заміжня 19 років, і все моє сімейне життя було суцільним кошмаром, - говорить Наталія. - Чоловік постійно пив, бив мене і дітей, а якщо я намагалася вступитися за доньок, то він бив нас тільки сильніше! Лише один раз мені вдалося вступитися: якось серед ночі він поліз до Свєти, тоді я схопилася за ніж, і він зупинився".

Зараз дівчатам 9, 14 і 18 років. Більше за все сестри бояться суду, де знов побачать батька.

"Молодші доньки його ненавидять, - говорить Наталія. - Старша теж не любить, але при цьому вона його жаліє. Адже, коли Олена була маленькою, Владислав ще не був таким, він колись піклувався про доньку".

Психіатрична експертиза підтвердила осудність чоловіка, так що піти від відповідальності йому не удасться.

Читайте також:

Голова сільради штрикнула дитину вилами й примусила їсти землю

Рецидивіст-відморозок задушив двох немовлят та свою коханку

Матір кілька років вбивала своїх новонароджених дітей

В Ізраїлі 11-річні школярі ґвалтували однолітків у бомбосховищах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: