У Сімферополі педофіл ґвалтував п'ятирічну падчерицю

Прийомний батько заподіяв дитині тяжкі тілесні ушкодження, наніс глибоку психологічну травму.

У Сімферополі затримали 37-річного педофіла, який за місцем проживання протягом декількох днів ґвалтував свою малолітню прийомну дочку. П'ятирічна дівчинка доставлена до лікарні у вкрай важкому стані.

Як повідомили у Відділі громадських зв`язків кримського главку МВС, прийомний батько заподіяв дитині тяжкі тілесні ушкодження, наніс глибоку психологічну травму. Насильник і збоченець арештований судом Центрального району міста Сімферополя.

У міліції констатують, що проблема педофілії в Україні за роки незалежності вкрай загострилася.

"Подібних фактів в Криму і Україні тисячі і вони мають стійку тенденцію до зростання, - підкреслили в міліції. - Знаючи про подібні дії з боку рідних і прийомних батьків, багато матерів не звертаються до органів внутрішніх справ, боячись розголосу або помсти з боку ґвалтівників, і розкриття подібних злочинів вимагає проведення оперативно-розшукових заходів".

Правоохоронці впевнені, що сьогодні назріла гостра необхідність жорсткого посилення відповідальності за педофілію. Сексуальні дії по відношенню до осіб, які не досягли повноліття, стали звичні і повсякденні в суспільстві. Як правило, вони супроводжуються погрозами вбивства, заподіянням тяжких тілесних ушкоджень, зараженням потерпілих ВІЛ-інфекцією, венеричними хворобами, нерідко закінчуються летальним результатом. За виробництва та розповсюдження дитячої порнографії Україна займає в Європі одне з лідируючих місць.

"Настав час серйозно переглянути законодавство України і не соромлячись визнати, що в суспільстві мають місце насильницькі дії сексуального характеру, відповідальність за вчинення яких не врегульована законодавством, в тому числі мужолозтво, лесбіянство, процвітають розпусні дії відносно малолітніх і неповнолітніх, - упевнені правоохоронці. - До Кримінального кодексу України необхідно додати нові статті, а наявні викласти в оновленій редакції. Покарання за подібні злочини має бути безальтернативним - довічне ув'язнення".

Кримський глава МВС розробив з цього питання відповідний законопроект, який передано на розгляд Верховної ради.

Читайте також:

Задля виховання вітчим бив дітей табуреткою по голові

Церковнослужитель-педофіл зґвалтував хокейну команду

Двоє підлітків з цікавості розчленували ще живого пенсіонера

Банда грузинів на Донеччині калічила та грабувала дівчат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: