Дівчина облила сірчаною кислотою вчительку початкових класів

Конфліктів у школі у Галини Люханової не було, їй ніхто не погрожував, тому мотиви зловмисниці залишаються прихованими.

 У Свердловській області Росії слідчі шукають дівчину, яка плеснула сірчаною кислотою в обличчя вчительки початкових класів.

Як вдалося з’ясувати правоохоронцям, напад на 40-річну викладачку Галину Люханову було скоєно в під'їзді будинку, де мешкає її мати. Вранці вчителька провідала її перед роботою, і під час цього візиту в квартирі задзвонив домофон. Коли матір вчительки взяла трубку, молодий жіночий голос попросив її відкрити двері, що вона і зробила. Потім жінка вийшла з квартири, маючи намір з'ясувати, що потрібно незнайомці.

На питання: "Що ви тут робите?", - дівчина, якій на вигляд виповнилося 15-20 років, відповіла, що шукає Юру. Почувши розмову в під'їзді, туди ж вийшла і Галина, яка попросила дівчину піти і відвела Наталю назад у квартиру. Однак незнайомка не вгамовувалася - вона тарабанила у двері їхньої оселі і вимагала покликати Юру.

Через деякий час Галині треба було йти на роботу і, вийшовши з квартири, вона зіткнулася з тією ж дівчиною. Та відкривала банку з темно-коричневою рідиною (за попередніми даними, приблизно 300 грамами сірчаної кислоти). Зі словами: "Все, ти догралася!" - дівчина вилила рідину на обличчя вчительки.

Наразі жінка знаходиться в єкатеринбурзькій лікарні, її стан оцінюється як стабільний. Лікарям вдалося врятувати постраждалої зір, але вона отримала опіки обличчя і рук.

За словами слідчих, вони не поспішають пов'язувати подію з професійною діяльністю вчительки. Конфліктів у школі у Галини Люханової не було, їй ніхто не погрожував, тому мотиви зловмисниці залишаються прихованими.

Сама потерпіла та її мама стверджують, що до цього жодного разу не бачили цю дівчину.

Колеги відгукуються про Галину дуже тепло і не вірять, що вчинене звірство може бути пов'язано з її роботою або особистим життям.

На думку правоохоронців, злочинниця перебувала в неадекватному стані, можливо , в наркотичному сп'янінні або на грунті психічного розладу. Пошуки дівчини тривають.

Нагадаємо, нещодавно кислотою облили київського чиновника, заступника губернатора Київської області Юрія Чижмара.

Читайте також:

Облитий кислотою Чижмар заявив, що його особисте життя не має відношення до замаху

Пенсіонер, збираючись на курорт з подружкою, напоїв сірчаною кислотою знайому і обікрав

У Хмельницькому чоловік у спідниці облив сірчаною кислотою екс-дружину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: