Дівчинка-інвалід померла через тортури в дитбудинку

На 15-річну дівчинку, яка страждала на ДЦП, медпрацівники наділи гамівну сорочку і прив'язали ременями до ліжка.

У Волгоградській області (Росія) в одному із дитбудинків знайшли померла 15-річна дівчинка. Її знайшли задушеною.

Напередодні хтось з медпрацівників, намагаючись втихомирити хвору на ДЦП вихованку, надів на дівчинку гамівну сорочку і прив'язав ременями до ліжка. У дівчинки почалися судоми, сорочка і ремені здавили їй горло, що і спричинило смерть..

Винного медпрацівника до цього часу не знайшли. Правоохоронці кажуть, що він не мав права одягати на дівчинку гамівну сорочку без узгодження з лікарем-психіатром.

В інтернаті є інструкція для медпрацівників, в якій говориться, що діти повинні бути під постійним наглядом лікарів. Проте, як показала перевірка, дівчинка як мінімум протягом півгодини була одна.

За фактом заподіяння смерті через необережність і перевищення посадових повноважень порушена кримінальна справа, винному загрожує до 3 років в'язниці.

Діагноз ДЦП лікарі поставили дівчинці відразу після народження. Батьки вирішили відмовитися від хворої дитини. До 6 років вона жила в звичайному дитячому будинку, а в 2000 році її перевели в Волгоградський "Волгодонський будинок-інтернат для розумово відсталих дітей".

Трагедію, що сталася з вихованкою, тут списують на нещасний випадок.

Нагадаємо, що випадки "вгамування" дітей в інтернатах не поодинокі. Так, нещодавно в Іжевську молоді вихователі, які дуже хотіли спати, не знайшли кращого способу втихомирити неслухняного підлітка, аніж побити його ногами.

Читайте також:

Вихованки дитбудинку розправилися з вчителькою кастетом

15-річна дівчинка вбила 9-річну сусідку, щоб дізнатися, що відчуває вбивця

Сновида задушив дружину, коли бився з примарним злодієм

Вихователі інтернату забили підлітка ногами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: